مجله بانوان

/

مد

/

سینک ظرفشویی کورین بهتر است یا استیل

[ انواع مختلف سینک, آشنایی با انواع سینک, سینک ظرفشویی کورین, نکاتی برای خرید سینک, انتخاب بهترین سینک آشپزخانه, عوامل مهم انتخاب سینک, تکنیک های مهم انتخاب سینک, انتخاب بهترین نوع سینک, ویژگی انواع سینک ها, سینک ظرفشویی کورین آشنایی با انواع سینک انواع مختلف سینک, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

برای خرید بهترین سینک ظرفشویی در دکوراسیون آشپزخانه جنس کورین بهتر است یا استیل؟ کدام جنس از سینک شستشوی راحت تری دارند؟

قبل از انتخاب بهترین سینک برای آشپزخانه چند عامل مهم برای خرید را بشناسید: از سبک دکوراسیون آشپزخانه ، کاربرد سینک، شستشوی آسان و میزان بودجه. پس بهتر است قبل از رفتن بخ سراغ خرید سینک این پارامترها را مشخص کنید. در ادامه با ویژگی های سینک کورین و سینک استیل آشنا شوید و نسبت به عوامل ذکر شده بهترین انتخاب را داشته باشد:

سینک استیل

سینک استیل ضد زنگ مقاوم بوده و به راحتی تمیز می شود. یکی از معایب سینک استیل احتمال خراش خوردن آن است و اگر با سیم ظرفشویی تمیز شود، بعد مدتی کدر و خش دار می شود. سینک استیل با سبک دکوراسیون آشپزخانه به سادگی هماهنگ می شود و مرسوم ترین نوع سینک ظرفشویی نیز هست و البته ارزان قیمت تر! برای شستشوی سینک استیل از مواد مخصوص موجود در بازار کمک بگیرید تا موجب آسیب رساندن به سینک شما نشود.

انواع مختلف سینک,ویژگی انواع سینک ها

سینک استیل ضد زنگ مقاوم بوده و به راحتی تمیز می شود

سینک کورین

سنگ کورین که در واقع سنگ مصنوعی است، در طرح و رنگ های متنوعی تولید می شود. شما می توانید با توجه به رنگ دکوراسیون آشپزخانه خود انواع سینک کورین را انتخاب کنید. سنگ کورین ضد باکتری و قارچ بوده و شستشوی آسانی دارد. سینک کورین لکه آب را به دلیل بافتی که دارد نشان نمی دهد و همینطور ضد خراش خوردگی است. این نوع از متریال هزینه بالاتری نسبت به سینک استیل دارد.

سینک ظرفشویی کورین,آشنایی با انواع سینک

سینک سنگ کورین ضد باکتری و قارچ بوده و شستشوی آسانی دارد

منبع : chidaneh.com