مجله بانوان

/

مد

/

ست کردن با مبلمان بنفش

[ کوسن مبل بنفش, طراحی خانه با مبلمان بنفش, ست با مبلمان بنفش, کوسن های رنگی مبلمان بنفش, بهترین رنگ کوسن برای مبلمان بنفش, ست کردن رنگ بنفش با سایر رنگ, طراحی بنفش خانه, دکوراسیون و چیدمان بنفش, طراحی نشیمن بنفش, دکوراسیون نشیمن بنفش, مبل بنفش در دکوراسیون نشیمن, ست با مبلمان بنفش طراحی خانه با مبلمان بنفش کوسن مبل بنفش, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

کوسن مبل بنفش,مبل بنفش در دکوراسیون نشیمن

دکوراسیون بنفش نشیمن

رنگ بنفش با چه رنگ هایی ست می شود؟

رنگ بنفش یکی از پر طرفدارترین رنگ هایی است که هر بیننده ای را به خود جذب می کند و ترکیب آن با سایر رنگ ها در فضای دکوراسیون می تواند ظاهر متفاوتی را به فضای دکوراسیون شما ببخشد؛ به همین منظور در این مطلب می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان را در رابطه با ست کردن رنگ بنفش با سایر رنگ را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه شما عزیزان هم باشد، پس با ما همراه باشید.

ست با مبلمان بنفش,طراحی خانه با مبلمان بنفش

دکوراسیون و چیدمان بنفش نشیمن

سوال: مبلمان فضای نشیمن من بنفش رنگ است، قصد داریم برای مبلمانم کوسن تهیه کنم می خواستم بدانم رنگ بنفش با چه رنگ هایی ست می شود؟ لطفا راهنماییم کنید.

پاسخ: رنگ بنفش یکی از رنگ های خوش ترکیبی است که غالبا با بیشتر رنگ های طیف سرد و گرم ست می شود. پرطرفدارترن رنگ هایی که می توان با رنگ بنفش آن ها را ست کنید رنگ هایی مثل: سفید، سبز، نارنجی، آبی ملایم، صورتی و ترکیب رنگ بنفش با تونالیته ای از سایر رنگ های بنفش است.

طراحی نشیمن بنفش, دکوراسیون و چیدمان بنفش

رنگ بنفش از رنگ های خوش ترکیبی است که با بیشتر رنگ های طیف سرد و گرم ست می شود

منبع : chidaneh.com