مجله بانوان

/

مد

/

پانل های روکشدار با طرح کاغذ دیواری

[ طرح های کاغذ دیواری, دیوارپوش, طرح کاغذ دیواری, کاغذ دیواری, محصولات دیوارپوش, مدل کاغذ دیواری, مدل کاغذ دیواری،محصولات دیوارپوش, مبلمان اداری, دیوارپوش،طرح های کاغذ دیواری, سقف کاذب, کاغذ دیواری،طرح کاغذ دیواری, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

کاغذ دیواری،طرح کاغذ دیواری,سقف کاذب


شرکت آذران فضا نما به منظور تنوع بخشیدن به محصولات دیوارپوش و سقف کاذب خود اقدام به تولید پانلهای پی وی سی با طرح کاغذ دیواری نموده است که این مهم باعث افزایش کاربری محصول مذکور در کلیه فضا ها بالاخص فضاهای مسکونی گردیده است.


قابل ذکر است طرح های کاغذ دیواری با برندهای کوبوا پلاس، کوبوا، اکوپن ویوروپن عرضه می گردد.


روابط عمومی شرکت آذران فضا نما در ادامه به تنوع در طرح و رنگ این محصول اشاره کرد. این پانل ها از جنس پی وی سی و روکش آن با طرح های کاغذ دیواری بوده که عرض آن 20، 30 و 40 سانتیمتر و به طول 6 متر می باشد.


به گفته گروه فروش شرکت آذران فضا نما (کوبوا) این محصول مانند دیگر محصولات، از ویژگیهای عایق بودن در سرما، گرما، رطوبت، صوت و صددرصد قابلیت شستشو بودن را برخوردار است و به دلیل این ویژگی ها بسیار مناسب بوده و مورد توجه اکثر مشتریان واقع شده است.


در پایان بخش فروش شرکت آذران فضا نما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات مبلمان اداری ، شماره تماس 8399 را اعلام نموده است.