مجله بانوان

/

اخبار

/

بیوگرافی و فیلمهای ساعد هدایتی همسر و فرزندانش

[ جالب و خواندنی, همسر ساعد هدایتی, همسر بازیگران, بیوگرافی ساعد هدایتی, بیوگرافی بازیگران, ساعد هدایتی Saed Hedayati (متولد ۱۲ فروردین ۱۳۳۴) بازیگر است. ساعد هدایتی متاهل است و قبلا کارمند بیمارستان بوده است. او کارش را از سال ۱۳۴۹ با استودیو, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

بیوگرافی و فیلمهای ساعد هدایتی +همسر و فرزندانش

ساعد هدایتی Saed Hedayati (متولد 12 فروردین 1334) بازیگر است.

ساعد هدایتی متاهل است و قبلا کارمند بیمارستان بوده است.

او کارش را از سال 1349 با استودیو پارس فیلم شروع کرد و در فیلمهایی چون «آب نبات چوبی» و «جنگجویان کوچولو»، نقش هایی را ایفا کرد. سپس بعد از وقفه ای طولانی در فعالیتهای هنری، در سال 1378 و به دنبال بستری شدنِ پدرِ مهران مدیری در بیمارستان محل کارش، با مهران مدیری آشنا شد و در آنجا از سابقه کار خود در دهه پنجاه با مدیری سخن گفت. این آشنایی به اولین همکاری آنها در تلویزیون انجامید و او اولین کار تلویزیونی مشترک خود با مدیری به نام «پلاک 14» را بازی کرد.

همسر ساعد هدایتی همسر بازیگران بیوگرافی ساعد هدایتی بیوگرافی بازیگران

ساعد هدایتی را همه ما بیشتر با کارهای مهران مدیری می شناسیم. او کار تلویزیونی خود را با سلام آشنا شروع کرد و بعد از بازی در مجموعه های نود شب و پلاک 14 هم این کار را ادامه داد و از مجموعه طنز پاورچین یکی از بازیگران ثابت کارهای مدیری شد و همچنان به صورت حرفه ای این فعالیت را دنبال می کند.
لج و لج بازی، 2 شبانه روز، هر چی تو بخوای، سر تو بدزد رفیق، قلقلک، توکیو بدون توقف، پاورچین، نقطه چین، جایزه بزرگ، شب های برره، باغ مظفر و… بخشی از کارنامه کاری اوست.ساعد هدایتی در ارتباط با حادثه ای که در زندگی اش رخ داده است، می گوید: ساعت 4 بعدازظهر یکی از روزهای سال 85 بود که برای رفتن به بانک سوار ماشینم شدم و در میان راه ماشینم پنچر شد، داخل کیفی که قرار بود به بانک ببرم 3 میلیون و 600 هزار تومان وجه نقد و همچنین وسایل قیمتی و ارزشمند زندگی ام بود که متاسفانه زمانی که جلوی پنچری رسیدم و رفتم که به صاحب مغازه خبر بدهم بیاید پنچری را بگیرد وقتی برگشتم دیدم کیفم نیست و کیفم را دزد زده است.او ادامه می دهد: آن لحظه تنها بودم و دچار شوک شدم و تپش قلب گرفتم و تا الان هم اصلا از آن آقا دزده و وسایل هیچ خبری نشده که نشده است.فیلم های ساعد هدایتی
سینما
سال نام سمت کارگردان
1390 بازگشت به آینده بازیگر علی عبدالعلی زاده
1389 آژانس ازدواج بازیگر محمد درمنش
1388 لج و لج بازی بازیگر سید مهدی برقعی
1387 شبانه روز بازیگر کیوان علی محمدی
امید بنکدار
1385 هر چی تو بخوای بازیگر محمد متوسلانی
1384 سرتو بدزد رفیق بازیگر علی عبدالعلی زاده
1384 قلقلک بازیگر مسعود نوابی
1381 توکیو بدون توقف بازیگر سعید عالم زاده
1352 جنگجویان کوچولو بازیگر اسماعیل کوشان
1351 آبنبات چوبی بازیگر امان منطقی
سریال تلویزیون
سال نام سمت کارگردان توضیحات
1393 در حاشیه بازیگر مهران مدیری شبکه 3
1393 آخرین بازی بازیگر حسین سهیلی زاده شبکه تهران
1392 تله فیلم «از بچه ها چه خبر» بازیگر اسماعیل فلاح پور شبکه آموزش
1392 تله فیلم «بجنب، دیر شد!» بازیگر مهدی فارغی
1391 تله فیلم «ماشین مش ممدلی» بازیگر حمیدرضا شرفی شبکه 1
1391 تله فیلم «تلاش نهایی» بازیگر حمیدرضا بنایی
1390 تله فیلم «تلاقی» بازیگر حجت ذیجودی شبکه 1
1390 تله فیلم «آوا» بازیگر فربد شکرایی
1390 مسیر انحرافی بازیگر بهرنگ توفیقی فروردین 1391 از شبکه 3 پخش شد.
1390 تله فیلم «پاسگاه» بازیگر عباس رافعی شبکه 1
1390 سایه روشن بازیگر آرش معیریان
1389 ساختمان 85 بازیگر مهدی فخیم زاده
1389 ورود زنده ها ممنوع بازیگر جواد مزدآبادی
1389 تله فیلم «همه چی روبراهه» بازیگر حجت ذیجودی شبکه 1
1388 به کجا چنین شتابان بازیگر ابوالقاسم طالبی در نقش((دستیار ویژه فریدون))
1388 تله فیلم «میش» بازیگر مجید صالحی
1387 تله فیلم «یه آسمون آبی سقف اتاق منه» بازیگر مجتبی چراغعلی
1386 مرد هزارچهره بازیگر مهران مدیری در نقش «قاضی دادگاه»
در نوروز 1387 از شبکه 3 پخش شد.
1385 باغ مظفر بازیگر مهران مدیری در نقش ((پاچه خوار اعظم))
1384 شب های برره بازیگر مهران مدیری در نقش «جان نثار»
1383 جایزه بزرگ بازیگر مهران مدیری در نقش «پدرام»
در نوروز 1384 از شبکه 3 پخش شد.
1382-1383 نقطه چین بازیگر مهران مدیری در نقش «دستیار کارآگاه»
1381 پاورچین بازیگر مهران مدیری در نقش «سعید»
1380 دردسر والدین بازیگر مسعود نوابی شبکه 3
1379-1380 نیستان بازیگر حسین مختاری شبکه 3
1379 نود شب بازیگر مهران مدیری شبکه 3
1378-1379 پلاک 14 بازیگر مهران مدیری شبکه 3
1373 سلام آشنا بازیگر محمد حسینی خواه در نوروز 1374 پخش شد.
شبکه خانگی
سال نام سمت کارگردان توضیحات
1394 عطسه بازیگر مهران مدیری
1392 شوخی کردم بازیگر مهران مدیری
1389-1390 قهوه تلخ بازیگر مهران مدیری در نقش «دواءالملک» (پزشک سلطنتی)
1386 گنج مظفر بازیگر مهران مدیری در نقش «پرویزخان» (رئیس جمشید پورلک)؛
نمایش آن از مهر ماه 1392 از طریق شبکۀ
نمایش خانگی آغاز شد.

تاکنون چند پکیج از این کار وارد بازار شده و کارهای مهران مدیری نشان داده که در هر مجموعه هر چه کار پیش می رود جا افتاده تر و همه گیر می شود.

اینها صحبت های ساعد هدایتی بود در مورد همکاری با مهران مدیری. وقتی سر صحنه شوخی کردم به سراغش رفتیم روبروی اتاق گریم ایستاده بود و با بازیگران دیگر مجموعه در حال خوش و بش کردن بود. وقتی پیشنهاد ما برای مصاحبه را شنید بدون درنگ قبول کرد و با ما به اتاقی که جهت پذیرایی از هنرمندان آماده شده بود آمد و با صبر و حوصله به سوالات ما پاسخ داد. می گوید: «من همیشه گفته ام که از سال 50 شروع به کار سینمایی کرده ام و آغازش هم با ژانر جدی بود که خودم هم خیلی دوست دارم.

ژانر جدی را به این خاطر دوست دارم که خودم برخلاف شخصیت و ظاهرم اصلاً جدی نیستم و بسیار شوخ طبع هستم.» در پایان مصاحبه هم گفت: «فراموش نکنید که از من یک عکس خوب چاپ کنید.»

همسر ساعد هدایتی همسر بازیگران بیوگرافی ساعد هدایتی بیوگرافی بازیگران

متولد خطه شمال کشور هستید، کمی از خودتان برایمان بگویید؟

پدرم اصالتا آستارایی بود و مادرم اهل رشت. خودم متولد شهر رشت هستم. پدرم کلاه فروش بود و مادرم خانه دار. 20 فروردین 1334 متولد شدم. بچه سوم خانواده بودم، یک پسر و یک دختر قبل از من بودند و یک پسر بعد از من به دنیا آمد. تا هفت سالگی در رشت زندگی می کردیم، بعد پدرم شغل شرکتی گرفت و ما به تهران آمدیم و از کلاس دوم دبستان در این شهر بودم تا الان. اما اصالتم را حفظ کرده ام و وقتی به رشت می روم، گیلکی صحبت می کنم. (می خندد)
دعوت همکاری مدیری

ما نپذیرفتیم بلکه این افتخار را داشتیم که در کار ایشان باشیم. من چهارده سال است که در این گروه فعالیت دارم و عضو تیم آقای مدیری هستم. کار جدیدی را که شروع می کند دور از انتظار نیست که من جزئی از آن باشم.

کارهای مدیری با ویژگی های متفاوت

هر کاری ویژگی خودش را داشته، از نوروز 77، ببخشید شما و… گرفته تا شب های برره و تولیدی های سینمای خانگی شان. همه، کارهایی متفاوت از هم هستند البته باید بگویم به نظر من جنس تمام کارهای مهران مدیری یکی است با قصه ها و شخصیت های متغیر، جنس کارش مردمی و اجتماعی است که مشکلات آنها را با نگاه طنز بیان می کند.

بازیگری به دور از کلیشه

یکی از ویژگی های بازیگر طنز که در کارهای مهران مدیری رعایت می شود این است که بازیگر طنز نباید کلیشه باشد چون دیگر برای مردم جذابیتی ندارد. این ویژگی در کار او کامل دیده می شود که شخصیت پردازی در هر کار متفاوت است.

پاچه خواری نمی کنی…

(تعریف از مهران مدیری تملق و پاچه خواری نیست!) اگر دوستان یا خوانندگان مجله صحبت های من و سایر دوستان را درباره آقای مدیری بخوانند ممکن است بگویند اینها تملق می کنند، در حالی که ما چهارده سال است که واقعاً با هم دوست هستیم و صمیمیت زیادی داریم.
مهران مدیری در کار کارگردانی به خصوص کارگردانی طنز درجه یک است. کار کردن با او خیلی راحت است و آدم اصلاً از کار خسته نمی شود.

طنز و تکیه کلام ها

در کارهای طنز تکیه کلام ها همیشه سرزبان ها می افتد، به خصوص کارهای مهران مدیری. هنوز من تکیه کلام های طنز پاورچین مثل پاچه خواری را از زبان مردم می شنوم چون با دقت انتخاب شده بود. واژه پاچه خواری به گونه ای است که همه در همه جا می توانستند از آن استفاده کنند و راحت بر زبان می چرخید. در برخی کارها الفاظی استفاده می شود که کاربرد چندانی ندارد و در زبان ما ملموس نیست.

همسر ساعد هدایتی همسر بازیگران بیوگرافی ساعد هدایتی بیوگرافی بازیگران

حال و هوای عیدی دادن

من دو فرزند دارم که ازدواج کرده اند اما هنوز نوه ندارم. پس نمی توانم حس پدربزرگ ها را نسبت به عید و عیدی دادن توصیف کنم. ولی عید نوروز در خانه ما مانند روزهای دیگر است و حتی بچه هایم را هم این گونه پرورش داده ام.

نوروز باید مثل روزهای دیگر باشد و نیاز به بریز و بپاش اضافه ندارد، تنها تفاوتی که باید ایجاد کرد چیدن یک سفره ساده به دور از تجملات است. زیبایی نوروز به همان سنتی و سادگی اش است. دور سفره بنشینی، دعای تحویل سال را بخوانی و برای سالی که تحویل می شود آرزوهای زیبا و خوب داشته باشی! بعد هم روبوسی و یک عیدی کوچک داده می شود. باور کنید اگر عید را این گونه برگزار کنیم خیلی دلنشین تر است. این طور، خصوصیات نو شدن سال را بهتر می توان درک کرد.

خانواده من یا خانواده همسرم؟!

خانواده من در شمال کشور زندگی می کنند و خانواده همسرم در تهران ساکن هستند برای همین هر ساله ابتدا به دیدن خانواده همسرم می رویم.
البته همسرم مشتاق این موضوع هست که اگر خانواده من در تهران بودند اول به دیدن آنها برویم. برای همین فکر نمی کنم اگر هر دو خانواده در تهران بودند این اختلاف نظر پیش می آمد که اول به دیدن کدام برویم.

نوروز دوران کودکی

در دوران کودکی، ما همیشه منتظر آمدن عید بودیم. چون آن شیرینی عیدی گرفتن و لباس و کفش نو خیلی لذت بخش بود و شور و حال زیادی داشت اما الان حدود چهل و پنج سال از آن دوران گذشته و خیلی فرق کرده. حال و هوای کودکی با دوران نوجوانی و جوانی خیلی فرق دارد.

حالا هم که تشکیل خانواده داده ایم و خود صاحب فرزند شده ایم موضوع خیلی فرق کرده.

نوروز خیلی دور از زمستان نیست، مثلاً در دوران کودکی و نوجوانی، ما برف را خیلی دوست داشتیم. وقتی صبح از خواب بیدار می شدیم و می دیدیم برف باریده بسیار ذوق می کردیم ولی گاهی می دیدیم که بزرگترها از این موضوع زیاد خوشحال نیستند. چون باید دنبال نفت که آن زمان صفی بود می رفتند. حالا آنها را درک می کنیم مثلاض بچه هایم که کوچک بودند از برف که خوشحال می شدند از بحثنعمت الهی بودنش و تامین آب و پاکی هوا که بگذریم ما ماتم می گرفتیم که وای امروز چطور به مدرسه ببرمش، چطور بیارمش. ای وای الان خیابان ها ترافیک می شود و خیلی چیزهای دیگر و الان، حال آن دوران پدر و مادرم را درک می کنم.

حس رضایتمندی از زندگی را در چه چیزهایی می بینید؟

مهم ترین نکته ای که نقش اساسی در داشتن حس خوب زندگی دارد؛ شریک خوب است؛ همسری که در کنار او آرامش داشته باشی.

زمانی که تصمیم به ازدواج می گیری باید معیارهایی را مشخص کنی و تلاش کنی همه آنها یا بیشترشان مورد تائید قرار گیرند که خوشبختانه این اتفاق برای من افتاد و خدا همسری به من داد که بیشتر از 30 سال است در اوج خوشبختی با یکدیگر زندگی می کنیم.

همسرم خیلی قانع است و من آدم آرامی هستم و اصل مهم زندگی مان بر اساس عشق و دوست داشتن بنا شده است. هیچکداممان «من» نیستیم و در تفاهم کامل با هم زندگی می کنیم. تلاش کرده ایم بچه ها را درست و آرام تربیت کنیم.

رضایتمندی واقعی داشتن خانواده ای آرام است که برای آن اصلا لازم نیست مثلا خانه ای آنچنانی و ماشین آخرین مدل داشته باشی. حتی در یک اتاق هم می توان خوشبختی را احساس کرد به شرط این که آرامش داشته و خانواده ات را عاشقانه دوست داشته باشی. وقتی بیرون هستم دوست دارم زود کارم تمام شود تا بتوانم به خانه ام برگردم. خانواده ام مهم ترین سرمایه و منشاء آرامش و خوشبختی ام هستند.

بازیگران معروفی که همبازی شدن با آنها “عذاب آور” است + عکس تهدید به انتشار عکس های خصوصی پس از یک سخنرانی! بیوگرافی کامران تفتی +مصاحبه ،عکس برادرش و دانلود آهنگ جدید جدیدترین عکس از پدر ، همسر و خواهر “نیوشا ضیغمی” بیوگرافی رامین ناصر نصیر ،بازیگر برنامه دورهمی +مصاحبه و عکس اینستاگرام خانم بازیگر: اگر به جای فیلم بازی کردن کارگر می شدم حالا… +عکس همسرش کامبیز دیرباز در کنار همسر و دخترش +عکس تیپ مهسا کرامتی در عروسی برادر همسرش! + عکس ماجرای ازدواج دوم رضا فیاضی +عکس همسرش فریده علم بیگی گلوریا هاردی دست در دست همسرش ساعد سهیلی در فرانسه +عکس
بیوگرافی و فیلمهای ساعد هدایتی +همسر و فرزندانش