مجله بانوان

/

زناشویی

/

تاثیر فعالیت جنسی بر زندگی کاری

[ آموزش آمیزش جنسی, درباره آمیزش جنسی, روش صحیح آمیزش جنسی, مراحل آمیزش جنسی, نحوه آمیزش جنسی, انواع آمیزش جنسی, روشهای آمیزش جنسی, آمیزش جنسی, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

آموزش آمیزش جنسی

زندگی جنسی رضایت بخش می تواند به زندگی کاری شادتر و مولدتر بینجامد

ظاهرا زندگی جنسی رضایت بخش می تواند به زندگی کاری شادتر و مولدتر بینجامد. دست کم این نتیجه یک بررسی جدید بر روی 159 کارمند متاهل است

رابطه آمیزش جنسی، تعهد کاری و رضایت شغلی

بر اساس نتیجه یک بررسی جدید بر روی 159 کارمند متاهل که برای دو هفته بصورت روزانه مورد پرسش قرار گرفته بودند: افرادی که آمیزش جنسی داشتند، در روز بعد در سر کار خلق وخوی بهتری داشتند و این امر به میزان بالاتر تعهد کاری و رضایت شغلی انجامیده بود.

کیت لیویت، سرپرست این پژوهش و استادیار کالج بازرگانی دانشگاه ایالتی اورگون گفت: «حفظ رابطه عاطفی سالم که شامل زندگی جنسی سالم هم می شود، به کارکنان کمک خواهد کرد شادمان و متعهد به کارشان باقی بمانند. این بررسی که نتایج آن در ژورنال Managemenمنتشر شده است، به گفته لیویت، نشان دهنده آسیب های ناشی از استرس مربوط به کار در زندگی جنسی کارکنان هم بود و این یافته بر اهمیت باقی گذاشتن کار در اداره و جدا کردن زندگی شخصی از آن تاکید داشت. لیویت گفت: «این یافته ها یادآور سودمندی های اجتماعی، عاطفی و فیزیولوژیک فعالیت جنسی و اولویت آن است.»

لیویت یادآور شد که فعالیت جنسی باعث آزادی گروهی از هورمون ها می شود که در احساسات مربوط به پاداش، پیوند و دلبستگی اجتماعی نقش دارند و به این ترتیب آمیزش جنسی را می توان یک بالابرنده طبیعی خلق و خو دانست. همچنین یافته های این بررسی به شواهد درباره اهمیت ایجاد تعادل میان کار و زندگی افزوده می شود.

لیویت گفت: «تکنولوژی های ارتباطی امروزی ما را وسوسه می کند که به طور مداوم از آن ها استفاده کنیم، اما احتمالا بهتر است در صورت امکان برای زمان هایی خودمان را از آن ها دور نگه داریم. کارفرمایان نیز باید کارکنانشان را تشویق کنند که پس از ساعت ها کار کاملا خودشان را از آن جدا کنند.»

منبع: sepidonline.ir

جدیدترین و تازه ترین مطالب جنسی و زناشویی (عقد، عروسی، بارداری)

تلگرام ازدواج,تلگرام زناشویی