مجله بانوان

/

مد

/

نحوه پوشاندن عیب دیوار با رنگ

[ رنگ آمیزی دیوار, آموزش رنگ آمیزی, راهنمای انتخاب رنگ و نحوه رنگ آمیزی دیوار, راهنمای رنگ کردن دیوار, پوشاندن عیوب دیوار, طرز پوشاندن عیوب دیوار, رنگ کردن دیوار, نکاتی برای رنگ کردن دیوار, نکاتی برای رنگ آمیزی دیوار, نحوه پوشاندن عیوب دیوار, پوشاندن عیب دیوار با رنگ, آموزش رنگ آمیزی رنگ آمیزی دیوار رنگ کردن دیوار, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

قسمتی از دیوار خانه ما دچار مشکل شده، باد کرده و ور آمده است. قصد نداریم تعمیرات منزل انجام دهیم و فقط می خواهیم دیوار را رنگ بزنیم. چه رنگی برای پوشاندن عیوب دیوار مناسب است؟

قبل از هر اقدامی بهتر است علت عیب دیوار را جویا شوید. شاید مشکل آنقدر جدی باشد که برای خانه تان تهدید باشد. بعد از اینکه متوجه شدید تعمیرات چندان ضرورتی ندارد می توانید برای پوشاندن عیب دیوار خانه دست به کار شوید.

رنگ کردن دیوار,پوشاندن عیب دیوار با رنگ

اگر دیوار رو به نور است و اکثر مواقع روشن است، باید از رنگ های ملایم و روشن استفاده کنید

اول ببینید دیوار عیب دار نورگیر است یا در قسمتی از فضای خانه وجود دارد که نور به آن نمی خورد و اغلب مواقع تاریک است. اگر دیوار رو به نور است و اکثر مواقع روشن است، بدانید که باید از رنگ های ملایم و روشن استفاده کنید رنگ سفید، کرم، آبی روشن و مانند آنها برای دیوار رو به نور مناسب است. چون سایه ای که روی دیوار می افتد دیده نمی شود. اگر عیوب روی دیوار در بخش تاریک خانه قرار گرفته است، می توانید از رنگ های تیره برای دیوار استفاده کنید. در تاریکی سایه و روشنایی بوجود نمی آید که بخواهد عیب دیوار را نمایان کند.

منبع : chidaneh.com