مجله بانوان

/

اخبار

/

متولدین هر ماه چه بیماری روانی ای دارند

[ جالب و خواندنی, مطالب جذاب, متولدین کدام ماه جذابترند, متخصص روانشناسی, شخصیت متولدین تابستان, شخصیت ماه ها, شخصیت شناسی, سلامت روانی, روانشناسی شخصیت, روانشناسی, بیماری های متولدین هر ماه, بی قانون, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

متولدین هر ماه چه بیماری روانی ای دارند؟!

«یک روز روان شناسان به سیم آخر زدند و حس کردند دیگر چیزی برای باختن ندارند؛ لذا به این نتیجه رسیدند که متولدین هر ماه دارای حداقل یک بیماری روانی هستند. بله متاسفانه با همین صراحت و وقاحت…» افسانه جهرمیان با همین مقدمه طنزی در «بی قانون» منتشر کرد.

مطالب جذاب متولدین کدام ماه جذابترند متخصص روانشناسی شخصیت متولدین تابستان شخصیت ماه ها شخصیت شناسی سلامت روانی روانشناسی شخصیت روانشناسی خصوصیات اخلاقی متولدین هر ماه بیماری های متولدین هر ماه بی قانونمطالب جذاب متولدین کدام ماه جذابترند متخصص روانشناسی شخصیت متولدین تابستان شخصیت ماه ها شخصیت شناسی سلامت روانی روانشناسی شخصیت روانشناسی خصوصیات اخلاقی متولدین هر ماه بیماری های متولدین هر ماه بی قانون

فروردین

فروردینی های فعال و به اصرار خودشان مغرور، در اثر زحمت های زیاد و بی نتیجه که انگار گِل لگد می کردند تا حالا، به اسکیزوفرنی مبتلا می شوند. بعد از ابتلا به اسکیزوفرنی، دیگر فقط توهم فعالیت و مفید بودن را دارند و عملا آبی ازشان گرم نمی شود.

اردیبهشت

اردیبهشتی ها با آن حالت آرام و رمانتیکی که دارند به تدریج چه بخواهند چه نخواهند، افسردگی می گیرند و زن و مرد، یکصدا به این نتیجه می رسند؛ زنی تنها هستند در آستانه فصلی سرد. از متولدین این ماه در بی قانون پیدا نکردم ولی می توان به سالوادور دالی، ویلیام شکسپیر و نانسی عجرم اشاره کرد. که البته نانسی عجرم کمی محاسبات روان شناسان را به هم ریخت. ولی به هرحال چیزیه که هست.

خرداد

دیگر از مادرجان گلابِ بنده بگیر تا روان شناسان و ستاره شناسان؛ همه می دانند که خردادی ها دوچهره و دوشخصیتی هستند. بیماری این عزیزان هم اختلال دوقطبی است که پدر همه به غیر از خودشان را درآورده. به طوری که هر 10 دقیقه خیلی سراسیمه دنبال نیمه گمشده شان هستند.

تیر

تیرماهی های خانواده دوست و حساس این قدر به خودشان سخت می گیرند که متاسفانه بعد از مدتی علایم مازوخیسم (خودآزاری) درون شان قوت می گیرد و هِی منتظرند تا در فرصت مناسب خودشان را گیر بیندازند و اذیت کنند.

مرداد

مردادی ها خب انصافا خیلی انسان های خوب و شریف و جذابی هستند ولی به هرحال این خودستایی بعد از مدتی تبدیل به پارانویا می شود و روان شان را کلا به هم می ریزد. تا جایی که شک مثل خوره تمام جان شان را می خورد (یعنی تموم جونشون رو هااا) که بقیه تحمل این همه خوبی و قدرت و اراده و هوش و سلیقه و درایت و کفایت و صداقت و متانت و شجاعت آن ها را ندرند و درصدد توطئه برای آن ها هستند. (واقعا هم هستند)

شهریور

شهریوری های کمال گرا و مودب و مرتب؛ به تدریج به مرض وسواس فکری و عملی دچار می شوند و هر چیز که دست شان برسد را می شویند، می گذارند کنار. از انسان ها بگیر تا وسایل و ظروف و غیره. که خطوط کف دست شان هم از شدت شست وشو ازبین رفته.

مهر

مهرماهی ها معمولا انسان های متعادل و متوازن و مهربانی هستند و به مرور ترس از اینکه نکند جایی عدالت را رعایت نکنند باعث بروز فوبیا (ترس مرضی) در آن ها می شود و دست به دست شلوار عوض می کنند.

آبان

آبانی های مغرور و قوی و عجول، با وجود احساس فناناپذیری، اتفاقا بدجوری به فنا می روند و دچار جنون ادواری می شوند. به این صورت که در 24 ساعت، 18 ساعتش را مشغول جنون هستند وفقط 6 ساعت بیکار هستند که آن هم زمان خواب شان است!

آذر

آذری ها افراد بسیار رک ، ولخرج و خونگرمی هستند. به صورتی که سرانجام گند قضیه در می آید و همین رفتارها و کول بازی ها، باعث بروز استرس حاد و مرضی در آن ها می شود. جوری که وقتی یاد کارها و حرف های شان می افتند تمام بدن شان از استرس یخ می کند و به رعشه می افتد.

دی

دی ماهی های کاردان و رییس و انتقامجو به مرور در اثر اُوردوز در این خصوصیات، متاسفانه درگیر بیماری سادیسم (دگرآزاری) می شوند و با اخلاق شان چوب در دل و روده همه می کنند.

بهمن

بهمنی ها در اثر خونسردی و ثبات قدم و توداری بیش از حد، از نواحی ای تغییر سایز می دهند. پس از مدتی مرض پرخوری عصبی می گیرند.

اسفند

اصولا اسفندی ها از صفر تا صدشان زیر دو ثانیه است. همین قابلیت به مرور، به موتورشان فشار آورده و گرفتار PBD یا اختلال شخصیت مرزی می شوند که در حالات عاطفی و رفتاری شان بسیار ناپایدار و متزلزل و اعصاب خوردکُن می شوند. به قول خودمان، مدام حالی به حالی می شوند. البته خودشان متوجه بیماری شان نیستند ولی از دهان اطرافیان، به راحتی می توان متوجه بیماری شان شد.

خصوصیات اخلاقی و رفتاری متولدین ماه های تابستان چیست؟ بهترین مشاغل برای متولدین ماه های مختلف زمستان چه تاثیری بر متولدین ماه های مختلف سال می گذارد؟ متولدین ماه های مختلف کِی ازدواج می کنند؟ شکل صورت تان در مورد شخصیت و شیوه زندگی شما چه می گوید؟ رقم آخر سال تولد افراد درباره شخصیت آنها چه می گوید؟ با دیدن این چهار عکس شخصیت شما مشخص می شود روانشناسی گروه های خونی حلقه های ازدواج بسیار عجیب و غریب ! + عکس داستان کوتاه شما مردی یا زن !؟
متولدین هر ماه چه بیماری روانی ای دارند؟!