مجله بانوان

/

بازیگران

/

بیوگرافی سام اصغری بازیگر و مدلینگ ایرانی عکس

[ عکس جدید سام اصغری, تصاویر سام اصغری, عکس های سام اصغری, بیوگرافی سام اصغری, سام اصغری, نامزد سام اصغری, همسر سام اصغری, سام اصغری مدلینگ, سام اصغری بازیگر, ،همسر سام اصغری،نامزد سام اصغری, تصاویر سام اصغری،عکس جدید سام اصغری،سام اصغری بازیگر،سام اصغری مدلینگ, سام اصغری،بیوگرافی سام اصغری،عکس های سام اصغری, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

سام اصغری,بیوگرافی سام اصغری,عکس های سام اصغری عکس های سام اصغری سام اصغری با نام کامل ساموئل اصغری بازیگر و مدل ایرانی امریکایی است. سام اصغری مقیم لس انجلس امریکا میباشد. سام اصغری مربی بدنسازی است و اخیرا به عرصه بازیگری و مدلینگ وارد شده است.

چکیده ای از بیوگرافی سام اصغری:
نام :سام
نام و نام خانوادگی: اصغری
تاریخ تولد: 1372/12/19
محل تولد: تهران
قد: 1.88 سانتی متر
وزن: 97 کیلوگرم

سام اصغری,بیوگرافی سام اصغری,عکس های سام اصغری جدیدترین عکس های سام اصغری


بیوگرافی سام اصغری:
سام اصغری متولد سال 1372 در تهران است. سام اصغری مربی بدنسازی، بازیگر موزیک ویدئوها، کلیپ های تبلیغاتی و مدلینگ است. سام چندین سال است که به همراه خانواده خود به آمریکا مهاجرت کرده و در شهر لس آنجلس آمریکا زندگی می کند. قد سام اصغری حدود 188 سانتی متر است و ظاهری کاملاً شرقی و اندامی تراشیده و ورزشکاری دارد. سام شخصیت بسیار مهربان و دوست داشتنی دارد و همچنین طرفدار حقوق زنان است.سام اصغری در گذشته کمی خجالتی بوده و اعتماد به نفس پایینی داشته است. اما پس از شروع تمرینات ورزشی اعتماد به نفس او بسیار بیشتر شده و خجالتی بودن از خصوصیات اخلاقی او حذف شده است. در اپریل سال 2017 تصویر سام اصغری روی جلد مجله مرد آهنی چاپ شد و این موضوع جزو موفقیت های سام محسوب می شود.سام اصغری خواهری به نام فرزانه دارد که او نیز در لس آنجلس زندگی می کند. خواهر سام بیشتر به اسم فِی (Fay) معروف است فِی یک پرستار حرفه ای می باشد و همچنین در زمینه مد و فشن فعالیت دارد.


سام اصغری چندی پیش در یکی از کلیپ برینتی اسپیرز حضور پیدا کرد و آشنایی این دو از آن روز آغاز شد.

سام اصغری,بیوگرافی سام اصغری,عکس های سام اصغری برینتی اسپیرز و سام اصغری


بیوگرافی برینتی اسپیرز نامزد سام اصغری:
بریتنی جین اسپیرز (به انگلیسی: Britney Jean Spears) متولد 2 دسامبر 1981 (‎11 آذر 1360) خواننده، رقاص، ترانه سرا، هنرپیشه و نویسنده آمریکایی است. او در مک کام، می سی سی پی به دنیا آمد و در کنوود، لوئیزیانا بزرگ شد. اسپیرز به اجرا علاقه مند بود و در کودکی درسن 11 سالگی در برنامه های تلویزیونی میکی موس کلاب نیز بازی کرده است.بریتنی نخستین آلبوم خود «عزیزم یک بار دیگر» را در سال 1999 عرضه کرد، که او را به سمت شهرت سوق داد. آهنگ «عزیزم یک بار دیگر» در بیلبورد رتبه اول را کسب کرد. او دومین آلبوم استدیویی خودش را به نام «اوه!... باز هم دسته گل به آب دادم» در سال 2000 با موفقیت روانه بازار کرد. آلبوم اول و دوم بریتنی جایگاه او را به عنوان یک الگو تثبیت کرد و رکوردهای بسیاری به نام او ثبت شد.


عکس های سام اصغری:

سام اصغری,بیوگرافی سام اصغری,عکس های سام اصغری عکس سام اصغری و نامزدش برینتی اسپیرز
سام اصغری,بیوگرافی سام اصغری,عکس های سام اصغری جدیدترین تصاویر سام اصغری

گردآوری: بخش بازیگران