مجله بانوان

/

مد

/

جدیدترین عکس های آنجلینا جولی روی مجله Instyle

[ عکس های آنجلینا جولی روی مجله Instyle, عکس های آنجلینا جولی, تصاویر آنجلینا جولی, تصاویر آنجلینا جولی روی مجله Instyle, تصاویر ستارگان روی مجله مد, اخبار مد و ستاره ها, زندگی نامه آنجلینا جولی, بیوگرافی آنجلینا جولی, آشنایی با آنجلینا جولی, ژست های آنجلینا جولی روی مجله مد, جدیدترین عکس های آنجلینا جولی, عکس های آنجلینا جولی روی مجله مد, تصاویر آنجلینا جولی روی مجله مد, تصاویر آنجلینا جولی عکس های آنجلینا جولی عکس های آنجلینا جولی روی مجله Instyle, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

آنجلینا جولی Anjelina Jolie یکی از زنان معروف و پرطرفدار هالیوودی است. به همین بهانه در این مقاله جدیدترین عکس های این هنرمند برای مجله مد Instyle را گردآوری کرده ایم.

جدیدترین عکس های آنجلینا جولی روی مجله Instyle

آنجلینا جولی Angelina Jolie متولد 4 ژوئن 1975 هنرپیشه، کارگردان و نیکوکار اهل ایالات متحده آمریکا است. او توانسته چهار بار جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یک بار جایزه اسکار را برنده شود. او پس از ازدواج با برد پیت، از نام «آنجلینا جولی پیت» (Angelina Jolie Pitt) استفاده می کند.

وی در شهر لس آنجلس متولد شد. پدر وی جان ویت است و مادرش اصالتی هلندی و فرانسوی کانادایی دارد. برادر وی جیمز هیون نیز بازیگر است. او فعالیت به عنوان مدل را از دوازده سالگی شروع کرد و در شهرهایی مثل لندن و لس آنجلس مدل مشهوری شد. او در جوانی در کلیپ های خوانندگانی چون رولینگ استونز، میت لوف، لنی کراویتز، انتولینو وندیتیو بازی کرد، اولین نقش سینمایی وی در فیلم «هکرها» بود که داستان پنج دانش آموز هکر را روایت می کند.

آنجلینا جولی از سال 2001 از سوی کمیسریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان به عنوان سفیر حسن نیت تعیین شده و با مسافرت به نقاط دورافتاده جهان به فعالیت در زمینه حفظ حقوق آوارگان و پناهندگان مشغول است.

وی در روز 19 ژوئن 2011 با حضور در کمپ پناهندگان سوری در شهر آلتین اوزو از توابع ترکیه با پناهندگان سوریه ای دیدار کرد. وی در مدرسه سازی نیز مشارکت داشته است وی قرار است از سال 2017 به ویلیام هیگ وزیر امور خارجه بریتانیا بپیوندد و به عنوان استاد مدعو در دانشگاه اقتصاد لندن دوره ای با عنوان «تأثیر جنگ بر زنان» را تدریس کند.

همسر اوّل وی جانی لی میلر است که در سال 1996 با او ازدواج کرد و در سال 1999 از وی جدا شد، همسر دوم او بیلی باب تورنتون است که در مه 2000 با هم ازدواج کردند، ولی سرانجام بعد از 3 سال ازدواجشان به جدایی انجامید.

پس از بازی در فیلم آقا و خانم اسمیت، او و برد پیت وارد یک دوستی عاشقانه و سرانجام در سال 2006 صاحب دختری به نام شیلو شدند که به خاطر باورهایشان در مورد پایان دادن به فقر و بدبختی مردم آفریقا تصمیم به تولد بچه شان در کشور فقیر و آفریقایی نامیبیا گرفتند. آنجلینا جولی به همراه براد پیت علاوه بر سه فرزند طبیعی خود سرپرستی مدوکس پسر بچه یتیم اهل کامبوج، پکس کودک ویتنامی و یک دختر یتیم اهل اتیوپی به نام زهرا را بر عهده دارند.

براد پیت در 26 ژانویه 2012 رسماً اعلام کرد که او و جولی تصمیم به ازدواج دارند. او گفت:

«ما تصمیم گرفته بودیم ازدواج نکنیم تا زمانی که برای هیچ زوجی منع ازدواج وجود نداشته باشد ولی گمان نمی کنم دیگه بتوانیم بیش از این مقاومت کنیم. ازدواج ما برای بچه هایمان خیلی مهم است و همیشه در این باره از ما سؤال می کنند. برای من هم مهم است. دوست دارم آن نوع تعهد ایجاد بشود.»

در ادامه گفتگو زمانی که از او پرسش شد آیا رسماً از جولی خواستگاری کرده یا نه، وی جواب داد:

«دیگر از این فراتر نمی روم… ولی زمانی که عاشق کسی هستی و با او یک خانواده تشکیل بدهی و خودت هم دوست داری یک تعهد بین تان ایجاد بشود و نتوانی خیلی خنده دارست،»

آنجلینا جولی در 14 مه 2013 اعلام کرد به دلیل دارا بودن یک ژن معیوب، احتمال ابتلای او به سرطان پستان 87 درصد و ابتلا به سرطان تخمدان 50 درصد بوده و به این خاطر دست به عمل جراحی ماستکتومی (پستان برداری) زده و آن ها را برداشته است و جراحی ها و مراحل درمانی وی از فوریه 2013 تا پایان آوریل 2013 به طول انجامید وی ذکر کرد که سرطان پستان باعث مرگ مادرش شده است و با توجه به این عمل ها احتمال سرطان پستان در وی به زیر 5 درصد رسیده است.

جولی در کنار حرفه اصلی طراح جواهر نیز هست. وی در سال ٢٠١٦ برای جدا شدن از برد پیت دادخواست داد که این کار دنیای هالیوود را در بهت و ناباوری فرو برد، او دلیل کارش را اعتیاد پیت به الکل و مخدر اعلام کرد و در دادخواست خود تنها خواسته اش واگذاری سرپرستی ٦ فرزندش بود.

او در سال 2017 اعلام کرد به فلج بل مبتلاست.

تصاویر آنجلینا جولی, عکس های آنجلینا جولی

تصاویر آنجلینا جولی روی مجله Instyle

عکس های آنجلینا جولی, عکس های آنجلینا جولی روی مجله Instyle

عکس های آنجلینا جولی روی مجله Instyle

تصاویر آنجلینا جولی روی مجله Instyle, آشنایی با آنجلینا جولی

عکس های آنجلینا جولی

بیوگرافی آنجلینا جولی, زندگی نامه آنجلینا جولی

جدیدترین عکس های آنجلینا جولی

منبع : seemorgh.com