مجله بانوان

/

بازیگران

/

بیوگرافی خاطره اسدی عکس

[ عکس های خاطره اسدی, تصاویر خاطره اسدی, عکس خاطره اسدی, بیوگرافی خاطره اسدی, خاطره اسدی, بازی خاطره اسدی در تئاتر, خاطره اسدی بازیگر, بازی خاطره اسدی, زندگینامه خاطره اسدی, تصاویر خاطره اسدی،عکس های خاطره اسدی،زندگینامه خاطره اسدی،بازی خاطره اسدی،خاطره اسدی بازیگر،بازی خاطره اسدی در تئاتر, خاطره اسدی،بیوگرافی خاطره اسدی،عکس خاطره اسدی, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

خاطره اسدی,بیوگرافی خاطره اسدی,عکس خاطره اسدی عکس های خاطره اسدی خاطره اسدی (زاده 7 مهر 1362، تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری دانشگاه آزاد در سال 86 می باشد، دوره بازیگری را در مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما در سال 81 گذرانده است.

چکیده ای از بیوگرافی خاطره اسدی:
تولد: 7 مهر 1362 تهران
ملیت: ایرانی
پیشه: بازیگر
سال های فعالیت: 1383 تا کنون

خاطره اسدی,بیوگرافی خاطره اسدی,عکس خاطره اسدی عکس جدید خاطره اسدی


بیوگرافی خاطره اسدی:

خاطره اسدی متولد مهرماه 1362 در تهران می باشد.


خاطره اسدی در حدود 14 سالگی به کلاس های بازیگری صدا و سیما رفت و از آنجا به بعد این حرفه برایش جدی شد. در همان زمان دوره های این کلاس را گذراند و در سال 1381 هم در دانشگاه هنر و معماری در همین رشته ادامه تحصیل داد.

خاطره اسدی از همان دوران کودکی به کارهای هنری علاقه مند بوده و فعالیتهایی مانند نقاشی و سفاگری و... را انجام می داده است.


خاطره اسدی بازیگر جوانی است که از اوایل دهه 80 در سینما و تلویزیون فعالیت می کند.

خاطره اسدی فعالیت سینمایی خود را از سال 1383 با بازی در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا شروع کرد. اولین حضور تلویزیونی اش را در مجموعه تلویزیونی «سقوط یک فرشته» به کارگردانی بهرام بهرامیان و در کنار مسعود رایگان و فریبا کوثری تجربه کرد. پس از آن علاوه بر سینما و تلویزیون، با نمایش های حسین کیانی به روی صحنه تئاتر آمد. خاطره اسدی بازیگر جوان کشورمان را کمتر در رسانه ها خبری ازش می شنویم و اصولا آدم کم حاشیه یا می توان گفت بی حاشیه هست او در حالی در اتوبان صیاد شیرازی تهران ماشینش چپ کرد و از آن حادثه جان سالم به در برد ولی باز هم در صدر اخبار رسانه ها قرار نگرفت چون معتقد است که بازیگر باید بتواند با اخبار حرفه در اوج باشد نه با حاشیه«بشین عزیزم» اولین تجربه تهیه کنندگی خاطره اسدی است.

خاطره اسدی,بیوگرافی خاطره اسدی,عکس خاطره اسدی تصاویر خاطره اسدی


بازیگران محبوب خاطره اسدی:
شخصا بازی شهاب حسینی، مهتاب کرامتی، لیلا حاتمی، هانیه توسلی، رویا نونهالی و ویشکا آسایش را می پسندم. اینها بازیگران محبوب من هستند.

خاطره اسدی,بیوگرافی خاطره اسدی,عکس خاطره اسدی خاطره اسدی و میلاد کی مرام


فیلم سینمایی خاطره اسدی:
- دیشب باباتو دیدم آیدا (1383)
- تقاطع (1384)
- ستایش (1385)
- هفت دقیقه تا پائیز (1387)
- شبانه روز (1387)
- دلواپسی (1388)
- برف روی شیروانی داغ (1389)
- آخرین سرقت (1390)
- 578 روز انتظار (1390)
- بشارت به یک شهروند هزاره سوم (1391)
- سر به مهر (1391)
- خشکسالی و دروغ (1394)
- نقطه کور (1396)
- عطر تلخ (1396)سریال خاطره اسدی:
- سقوط یک فرشته (1390)نمایش خانگی خاطره اسدی:
- ممنوعه (1397)تئاتر خاطره اسدی:
- همسایه آقا (1395)
- سعدی تابستان 32 (1395)

عکس های خاطره اسدی:

خاطره اسدی,بیوگرافی خاطره اسدی,عکس خاطره اسدی خاطره اسدی و فاطمه معتمدآریا خاطره اسدی,بیوگرافی خاطره اسدی,عکس خاطره اسدی بازی خاطره اسدی در تئاتر خاطره اسدی,بیوگرافی خاطره اسدی,عکس خاطره اسدی عکس پدر خاطره اسدی


گردآوری: بخش بازیگران