مجله بانوان

/

سرگرمی

/

فال روزانه جمعه 30 شهریور 1397

[ فال ازدواج, فال حافظ با معنی, فال قهوه, فال چوب, فال ورق, فال انبیا, طالع بینی, طالع, فا ل حافظ, فال روزانه امروز, فال فردا, فال روز تولد, فال ماه, انواع فال, فال هفته, فال امروز, فال روز, فال روزانه, فال, فال فال روزانه فال روز امروز خلاقیت داشتن چنان برای شما در اولویت قرار دارد كه ممكن است فرصت كار كردن و یا..., ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

فال روزانه،فال روز

ماه تولد

فال روزانه - جمعه 30 شهریور 1397

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: اطرافیان شما زیاد دوست ندارند شما خیلی به خودتان توجه کنید. مادامی که شما سعی نمی کنید موقعیت کسانی که افراد مطرحی هستند و شایستگی هم دارند را بدزدید، مشکلی برای مورد تحسین واقع شدنتان وجود ندارد. لزومی ندارد نگران افکار دیگران باشید؛ هر کاری را که شروع کردید فقط سعی کنید روی آن تمرکز داشته باشید.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز خلاقیت داشتن چنان برای شما در اولویت قرار دارد که ممکن است فرصت کار کردن و یا تفریح کردن با افراد دیگر را از دست بدهید. شما مجبور نیستید همه چیز را در کنترل خود داشته باشید. در حقیقت اگر به افراد دیگر هم مسئولیتی را محول کنید، هم کمتر خسته می شوید و هم می توانید به جای استفاده کردن از تمام انرژی خود بخشی از آن را ذخیره کنید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: روابط دوستانه شما امروز کمی مشکل ساز شده و شما نمی توانید به راحتی جای امن و قابل اطمینانی پیدا کنید. جالب اینجاست که انرژی صرف کردن برای دوری از مشکلات و موقعیت های سخت فقط شور و هیجان آنها را بیشتر می کند. حتی اگر موضوع بحث های بغرنج و ناراحت کننده تغییر کرد و صمیمت بیشتری بینتان حکمفرما شد، اگر شما با صداقت و مهربانی با دوستانتان رفتار می کنید و در عین حال نقطه ضعف های خود را نیز نشان می دهید، باید خیلی حواس خود را جمع کنید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: شما احساس می کنید امروز یک نفر سر راه شما قرار گرفته و مزاحم کارتان شده است. اگر شما می خواهید به تنهایی کاری را انجام بدهید لازم است با یکی از دوستان نزدیکتان یا فردی که فکر می کنید مانع کارتان شده و یا حتی افرادی که ظاهراً کاری به کارتان ندارند مبارزه کنید. سعی نکنید انتخاب های خود را برای افراد دیگر توجه کنید؛ فقط به آنها بفهمانید که این انتخاب ها شخصی نیستند. شما باید حین انجام داند کارهایتان مهربان و خوش برخورد باشید، ولی لزومی ندارد به خاطر میل شخصی آنها کاری انجام دهید.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: امروز در مورد مسائل مالی تصمیم گرفتن برایتان کار راحتی نیست، چراکه برای پول خرج کردن محدودیت دارید. زیادی پول خرج کردن به نفعتان نیست، ولی اطرافینتان به اندازه شما حواسشان را جمع نمی کنند. اضافه کردن بر مادیات و زرق و برق های زندگی یکی از چیزهایی است که باعث شادی انسان می شود، ولی اکنون عاقلانه ترین راه این است که به وسیله مطرح کردن خود البته به راه های غیر مادی از سخاوتتان دفع کنید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: در شرایط احساسی اخیر یاد آوری خاطرات دوران بچگی می تواند بر پیچیدگی اوضاع بیفزاید. اتفاقاتی که رخ داده شما را آشفته کرده است و دیگر نمی توانید به راحتی به حس های خود اطمینان کنید. از طرف دیگر اگر شما بتوانید آروزها و نیازهای خود را کنترل کنید، قادر خواهید بود به دوران گذشته برگردید و در موقعیتی مناسب ترس ها و خیالات خود را با کسی که دوستش دارید در میان بگذارید.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: شما امروز سعی می کنید موضوعی را از دیگران مخفی کنید، اما ممکن است علی رغم تمام تلاش های شما این موضوع فاش شود. به جای اینکه سعی کنید از خودتان یا افراد دیگر محافظت کنید، به اوضاع و شرایط نامساعدی که پیش آمده نگاه کرده و فکر کنید ببینید چرا مجبورید مواظب حرف هایی که می زنید باشید. وقتی که شما هیچ چیزی را از دیگران پنهان نکنید، مطمئناً شادتر خواهید بود.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: امروز اگر کسی بخواهد از شما چیزی بگیرد شما کمی عصبانی خواهید شد! عصبانیت شما ممکن است از سوی دوستی که ظاهراً به شما علاقه قلبی ندارد نشأت بگیرد. اما قبل از اینکه حرکتی بکنید، به یاد بیاورید که هم اکنون پلوتو یعنی سیاره بخت شما در اطرف خورشید می گردد و با دور کردن واقعیت از عشق و نزدیک شدن به ترس ها، شور و هیجان شما را تشدید می کند. با همه این احوال شما هنگام حرف زدن به حرف هایی که می زنید کاملاً تسلط دارید، بنابراین بیشتر به اتفاقاتی که رخ می دهد توجه کنید.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: ظاهراً اطرافیانتان و حتی دوستان صمیمی و همکارانتان امروز دور و بر شما را خالی کرده و همین موضوع شما را ترغیب می کند که حتی بیشتر از قبل روی توانایی هایتان تمرکز کنید. شما دوست ندارید آدم پیش پا افتاده و معمولی ای باشید، بنابراین می توانید بیشتر از قبل فعالیت کرده و تلاش کنید که راه خود را بروید. حواستان باشد وقتی که مشکلی وجود ندارد، شما مشکل درست نکنید، برای اینکه اگر یک بار دیگران را نگران کنید دیگر نمی توانید به این راحتی آنها را تسکین داده و آرامش رفته را بازگردانید

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: شما می دانید که چیزی در زندگی تان تغییر کرده است و شما مجبورید بر خلاف قانون و منطق برنامه ریزی کرده و نقشه بکشید. شما مجبورید از توانایی های جسمانی خود استفاده کنید، اما نباید آن را صرف کارهای پوچ و بی فایده بکنید. داشتن انضباط فردی و شخصی اکنون برای شما لازم و واجب است و فعالیت های منظم روزانه شما را برای آینده ای خوب آماده می کند.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: شما دوست دارید کاری را به روش خودتان انجام دهید، اما لازم است که یکی از همکاران هم به کمک شما بیاید. برای اینکه شما در بعضی از زمینه ها مهارت ندارید و این شخص از این توانایی ها برخوردار است و می تواند کمکتان کند. یا شاید شما می خواهید دست به یک ریسک مال شراکتی بزنید و به فردی نیاز دارید که با شما همراهی کند. هر کدام از این کارها را بخواهید بکنید باید حواستان را جمع کنید، چرا که فرد دیگر بیشتر از شما تلاش نخواهد کرد و یا بیشتر از شما سرمایه گذاری نخواهد کرد و ممکن است نتایج حاصل باعث رضایت شما نشود.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: شما احساس می کنید ناچارید کارهایی را انجام دهید که این کارها در واقع اصلاً وظیفه شما نیست. اما شما نمی توانید بدون اینکه مشکلی درست شود اقدامی بکنید. حتی اگر فکر می کنید با شما غیر منصفانه رفتار می شود بهتر است فعلاً کاری نکنید. پس سعی کنید کارهایی را انجام دهید که مجبور نشوید در مقابل دیگران مقاومت کنید، شما بعدها برای حل کردن این مشکل وقت کافی خواهید داشت.