مجله بانوان

/

مد

/

چگونه تیپ مشکی بزنیم

[ تیپ اسپرت مشکی, نحوه تیپ مشکی زدن, تیپ مشکی, نکته هایی برای پوشیدن لباس مشکی, نکاتی برای پوشش لباس مشکی, اصول و نحوه پوشش لباس مشکی, اصولی برای پوشش لباس مشکی, تکنیک های پوشش لباس مشکی, کاربردی ترین لباس های مشکی, پوشیدن لباس های مشکی, پوشیدن لباس های سرتاسر مشکی, طرز تیپ زدن با لباس مشکی, نحوه پوشیدن لباس مشکی, پوشیدن لباس مشکی, خوشتیپی با لباس مشکی, مهارت هایی برای تیپ مشکی, تیپ مشکی نحوه تیپ مشکی زدن تیپ اسپرت مشکی, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

چگونه سر تا پا مشکی بپوشیم و خوشتیپ باشیم؟

مشکی رنگی کلاسیک است که اعتماد به نفس فرد را بالا می برد. مهم نیست که در چه شرایطی هستید، یک تیپ تماما مشکی نه تنها هیچوقت از مد نمی افتد، بلکه شما را جذاب تر از همیشه نیز نشان می دهد. با این حال، خیلی ها از پوشیدن لباس های مشکی ترس دارند، از این رو که احساس می کنند به ظاهرشان حالتی غمزده و کسل کننده می دهد. اما اگر بدانید که این رنگ را چگونه در ظاهرتان به کار برید، دیگر همچین فکری به ذهن تان خطور نخواد کرد.

برای این که در لباسی تمام مشکی جذاب به نظر آیید، لازم نیست که به دنیال لباس هایی خاص باشید، شما می توانید با انتخاب چند لباس ساده مشکی به هدف تان برسید.

بلوز

بلوز مشکی، یکی از کاربردی ترین لباس هایی ست که می توانید در کمد لباس هایتان داشته باشید. سعی کنید از لباس های طرح دار بپرهیزید، یک تی شرت ساده مشکی که کاملا فیت تن تان باشد، بهتر از هر لباس دیگری بر تن شما عمل خواهد کرد.

پیراهن مشکی

علاوه بر تی شرت، که لباسی اسپورت است، شما باید چند پیراهن مشکی، از آستین کوتاه گرفته تا بلند، را در کمد لباس تان داشته باشید. پیراهن مشکی، از این جهت که هم به تنهایی پوشیده می شود و هم زیر کت، بسیار کاربردی و در عین حال شیک است.

سویشرت

در فصل های سرد سال، شما باید به فکر یک سویشرت مشکی نیز باشید. در فصل هایی چون پاییز، که یک ساعت هوا خوب و ساعتی دیگر هوا سرد و بارانی ست، شما باید همیشه یک سویشرت به همراه داشته باشید. سویشرت های مشکی، از این جهت که با هر رنگی به سادگی ست می شود، می تواند انتخاب خوبی برایتان باشد.

کت مشکی

اگر می خواهید در بیرون از خانه ظاهری کلاسیک و رسمی داشته باشید، سویشرت انتخاب خوبی برایتان نخواهد بود، به جای آن یک کت مشکی به همراه داشته باشید. شما می توانید با خیال راحت آن را روی هر رنگ پیراهنی که به تن دارید، بپوشید.

شلوار

آیا می شود کمد لباس را بدون وجود شلوار مشکی تصور کرد؟ مطمئنا شما این گزینه را دارید اما دقت کنید که کاملا فیت تن تان باشد. از پوشیدن شلوارهای خیلی بلند که در انتهای آن چروک شود یا خیلی کوتاه نیز بپرهیزید.

تیپ اسپرت مشکی, مهارت هایی برای تیپ مشکی

از پوشیدن شلوارهای خیلی بلند که در انتهای آن چروک شود یا خیلی کوتاه نیز بپرهیزید

کفش

ست کردن رنگ کفش با دیگر لباس ها کار دشواری است. اما اگر یک جفت کفش مشکی در خانه داشته باشید، خیال تان راحت خواهد بود. سعی کنید کفش مشکی تان نسبتا رسمی و کلاسیک باشد تا اسپورت و کژوال.

تیپ مشکی, نحوه تیپ مشکی زدن

با لباس مشکی، کفش مشکی رسمی و کلاسیک بپوشید

به نکاتی که در ادامه برایتان آورده ایم نیز دقت کنید:

ست کردن لباس های مشکی، آنقدرها هم که شما فکر می کنید کار سختی نیست. تنها کافی ست مطمئن شوید که لباس هایتان دقیقا به رنگ مشکی اند، نه خاکستری یا قهوه ای متمایل به مشکی.
با توجه به موقعیت تان، شما می توانید به راحتی با پوشیدن پیراهنی مشکی تیپی رسمی و با پوشیدن یک تی شرت به همراه شلوار، تیپی اسپورت بزنید. برای تیپ رسمی کفش های بروژ، لوفر و دربی انتخاب خوبی هستند. اما اگر می خواهید چیز دیگری مانند کت را به آن بیافزایید، توصیه می کنیم که تیپ رسمی و غیر رسمی را با هم ترکیب کنید. به عنوان مثال یک کت کلاسیک را روی تی شرت تان بپوشید و از جذابیتی که این تضاد به ظاهرتان داده، نهایت لذت را ببرید.


سعی کنید که تن های مشکی لباس هایتان یکسان باشد.
برای این که ظاهرتان از یکنواختی بیرون آید، می توانید از پارچه هایی با جنس های مختلف استفاده کنید. به عنوان مثال شلوارتان کتان و پیراهن تان نخی باشد. این روش تنوع و جذابیت خاصی به ظاهرتان می بخشد.

در ادامه نمونه هایی از تیپ های مشکی مردانه را برایتان آورده ایم تا راحت تر ایده بگیرید.

طرز تیپ زدن با لباس مشکی, پوشیدن لباس های سرتاسر مشکی پوشیدن لباس های مشکی, کاربردی ترین لباس های مشکی

نکاتی برای پوشش لباس مشکی

مهارت هایی برای تیپ مشکی, خوشتیپی با لباس مشکی نحوه تیپ مشکی زدن, تیپ اسپرت مشکی

نکته هایی برای پوشیدن لباس مشکی

نحوه پوشیدن لباس مشکی, طرز تیپ زدن با لباس مشکی پوشیدن لباس های سرتاسر مشکی, پوشیدن لباس های مشکی

اصول و نحوه پوشش لباس مشکی

پوشیدن لباس های مشکی,نحوه تیپ مشکی زدن کاربردی ترین لباس های مشکی,تیپ مشکی

پوشیدن لباس مشکی

منبع : bartarinha.ir