مجله بانوان

/

مد

/

معرفی زوج های هالیوودی با فاصله سنی زیاد

[ تفاوت سنی زوج های هالیوود, سن های زوج های هالیوودی, تفاوت سنی زوج های هالیوودی, معرفی زوج های هالیوودی با اختلاف سنی زیاد, آشنایی با زوج های هالیوودی با فاصله سنی زیاد, اختلاف سنی زوج های هالیوودی, اختلاف سنی زیاد زوج های هالیوودی, فاصله سنی زیاد زوج های هالیوودی, فاصله سنی زوج های هالیوودی, تفاوت سنی زیاد زوج های هالیوودی, معرفی زوج های هالیوودی با فاصله سنی زیاد, تفاوت سنی زوج های هالیوودی سن های زوج های هالیوودی تفاوت سنی زوج های هالیوود, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

زوج های هالیوودی که فاصله سنی بالایی دارند

به اعتقاد خیلی ها بهترین فاصله سنی بین زن و شوهر یک سال است و درصد طلاق بین زوج هایی که یک سال فاصله سنی دارد 3 درصد کمتر است. اگر فاصله سنی بیشتر از 5 سال باشد 18 درصد احتمال طلاق بیشتر می شود و اگر فاصله سنی بیشتر از 20 سال باشد احتمال طلاق به 95 درصد می رسد. اما بسیاری از زوج های هالیوودی این اطلاعات را به کلی رد کرده اند.

در ادامه با زوج های هالیوودی آشنا شوید که فاصله سنی بالایی دارند اما بیشتر از 15 سال است که کنار هم زندگی خوبی داشته اند.

مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز

فاصله سنی: 25 سال

طول ازدواج: از سال 1998 (20 سال)

مایکل داگلاس و کاترین هر دو در یک روز 25 سپتامبر به دنیا آمده اند. آن ها در سال 1998 با هم آشنا شده و در سال 2000 ازدواج کردند. این زوج هالیوودی روزهای سختی را در زندگی مشترک گذرانده اند: بیماری سرطان مایکل، اختلالات ذهنی کاترین و حتی یک بار تصمیم به جدایی. آن ها صاحب یک دختر و یک پسر به نام های مایکل و کاریس هستند.

تفاوت سنی زوج های هالیوود, معرفی زوج های هالیوودی با فاصله سنی زیاد

مایکل داگلاس و کاترین 25 سال فاصله سنی دارند

سلین دیون و رنه آنجلیل

فاصله سنی: 26 سال

طول ازدواج: از سال 1998 (28 سال)

آن ها برای اولین بار در سال 1980 زمانی که سلین 12 ساله و رنه 38 ساله بود با هم آشنا شدند. 8 سال بعد رابطه آن ها به صورت جدی شروع شد و در سال 1994 ازدواج کردند. این زوج صاحب 3 فرزند هستند و زندگی مشترک آن ها 22 سال طول کشید. اگر رنه در سال 2016 از دنیا نمی رفت عشق آن ها می توانست پایدارترین عشق هالیوودی باشد.

تفاوت سنی زوج های هالیوودی,سن های زوج های هالیوودی

سلین دیون و رنه آنجلیل 26 سال فاصله سنی دارند

پیرس برازنان و کیلی شای اسمیت

فاصله سنی: 10 سال

طول ازدواج: از سال 1993 (25 سال)

پیرس برازنان قبل از این ازدواج با کاساندرا هریس ازدواج کرده بود که 5 سال از او کوچک تر بود اما به علت سرطان از دنیا رفت. پیرس در سال 1993 در 40 سالگی با کیلی 30 ساله آشنا شد و 8 سال بعد ازدواج کردند. آن ها صاحب 2 فرزند دیلان و پاریس هستند.

آشنایی با زوج های هالیوودی با فاصله سنی زیاد, معرفی زوج های هالیوودی با اختلاف سنی زیاد

پیرس برازنان و کیلی شای اسمیت 10 سال اختلاف سنی دارند

سیلوستر استالونه و جنیفر فلاوین

فاصله سنی: 22 سال

طول ازدواج: از سال 1988 (30 سال)

سیلوستر و جنیفر در سال 1988 با هم آشنا شده و به هم علاقمند شدند. آن ها بارها از هم جدا شدند اما دوباره به هم بازگشتند. سیلوستر بازیگر 51 ساله و جنیفر مدل 29 ساله در سال 1997 ازدواج کردند و اکنون صاحب 3 دختر به نام های صوفیا، سیستین و اسکارلت هستند.

فاصله سنی زیاد زوج های هالیوودی,اختلاف سنی زیاد زوج های هالیوودی

سیلوستر استالونه و جنیفر فلاوین 22 سال تفاوت سنی دارند

کوین کاستنر و کریستین بومگارتنر

فاصله سنی: 19 سال

طول ازدواج: از سال 2000 (18 سال)

کوین قبل از ازدواج با کریستین صاحب 3 فرزند بود و زمانی که دوره سختی را در حرفه اش می گذراند با کریستین آشنا شد. کوین 49 ساله و کریستین 30 ساله در سال 2004 ازدواج کردند و اکنون صاحب 3 پسر هستند.

معرفی زوج های هالیوودی با فاصله سنی زیاد,تفاوت سنی زیاد زوج های هالیوودی

کوین کاستنر و کریستین بومگارتنر 19 سال فاصله سنی دارند

هریسون فورد و کالیستا فلوکهارت

فاصله سنی: 22 سال

طول ازدواج: از سال 2002 (16 سال)

هریسون فورد در سال 2002 در مراسم جوایز گلدن گلوب با کالیستا آشنا شد. آشنایی آن ها از آنجا شروع شد که کالیستا به طور ناگهانی نوشیدنی اش را روی آستین هریسون ریخت. هریسون قبل از این ازدواج دو بار سابقه ازدواج داشت اما کالیستا اولین ازدواجش بود. آن ها در سال 2010 ازدواج کردند و پسری به نام لیام به فرزندی گرفته اند.

سن های زوج های هالیوودی,تفاوت سنی زوج های هالیوود

هریسون فورد و کالیستا فلوکهارت با 22 سال فاصله سنی در کنار هم زندگی می کنند

هیو جکمن و دبورا لی فرنس

فاصله سنی: 13 سال

طول ازدواج: از سال 1995 (23 سال)

این زوج قوی ترین زوج هالیوود شناخته شده اند. هیو در 27 سالگی با دبورا در 40 سالگی هنگام ساخت یک سریال با هم آشنا شدند. هیو نقش زندانی و دبورا نقش یک روانشناس ایفا می کردند. این زوج در سال 1996 ازدواج کردند و یک پسر یک دختر به فرزندی گرفتند.

اختلاف سنی زوج های هالیوودی, آشنایی با زوج های هالیوودی با فاصله سنی زیاد

هیو جکمن و دبورا لی فرنس با 13 سال فاصله سنی در سال 1995 ازدواج کردند

وارن بیتی و آنت بنینگ

فاصله سنی: 21 سال

طول ازدواج: از سال 1990 (28 سال)

وارن بیتی و آنت در سال 1990 با هم آشنا شدند. وارن قبل از این ازدواج با زنان زیادی در ارتباط بود و پس از جدایی از جوان کولینز مطلوب ترین مرد مجرد هالیوود شناخته شد. بیتی و بنینگ در سال 1992 ازدواج کردند و اکنون صاحب 4 فرزند هستند.

معرفی زوج های هالیوودی با اختلاف سنی زیاد,فاصله سنی زیاد زوج های هالیوودی

وارن بیتی و آنت بنینگ با 21 سال فاصله سنی در سال 1990 ازدواج کردند

منبع : bedunim.ir