مجله بانوان

/

مد

/

مدل صندل زنانه

[ مدل صندل زنانه تابستانه, صندل های نگین دار زنانه, مدل صندل زنانه, صندل های جدید زنانه, شیک ترین صندل های زنانه, مدل صندل, صندل دخترانه, مدل صندل دخترانه, صندل های تابستانه, صندل های مناسب تابستان, خرید صندل های زنانه, مدل های متفاوت صندل زنانه, جدیدترین مدل صندل زنانه, صندل تابستانه مردانه, صندل زنانه, صندل های شیک زنانه, مدل صندل زنانه صندل زنانه مدل صندل زنانه تابستانه, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

سه مثلث دریا، ماسه و خورشید یاد آور روزهای گرم تابستان هستند. صندل ها در این فصل بسیار طرفدار دارند. در این مطلب شما را با مدل صندل زنانه تابستانه آشنا می کنیم :

مدل صندل زنانه تابستانه, صندل های شیک زنانه

مدل صندل زنانه

1- مدل صندل زنانه نگین دار

نگین فقط مخصوص استایل های شب نیست. صندل های دارای نگین در روزهای گرم تابستان نیز بسیار ترند می باشند. شما می توانید این مدل صندل های زنانه را هم در روز و هم در شب های تابستان به راحتی بپوشید.

مدل صندل زنانه,صندل زنانه

صندل های دارای نگین در روزهای گرم تابستان نیز بسیار ترند می باشند

2- صندل های زنانه حصیری

ترند حصیر فقط مختص به کیف ها نیست و در صندل های ترند تابستان امسال نیز دیده می شود. شما می توانید صندل های حصیر را با یک پیراهن ساده در روزهای گرم تابستان تلفیق کنید.

صندل های مناسب تابستان, صندل های تابستانه

می توانید صندل های حصیر را با یک پیراهن ساده در روزهای گرم تابستان تلفیق کنید

3- صندل های گیره و بند دار

صندل های گیره و بند دار در مدل های مختلف و توسط برندهای متفاوت تولید شده اند و شما می توانید آن ها را در هر سبکی امتحان کنید. این مدل صندل زنانه مناسب کسانی است که به راحتی بسیار اهمیت می دهند.

مدل صندل دخترانه,صندل دخترانه

شما می توانید صندل های گیره و بند دار را در هر سبکی امتحان کنید

4- صندل های دارای پاپیون

الان بهترین زمان استفاده از این مدل صندل ها است. یکی از صندل های ترند تابستان امسال، صندل های دارای پاپیون است. این صندل های زنانه جزو ترندهای جدایی ناپذیر استایل خیابانی است.

صندل های شیک زنانه, صندل زنانه

یکی از صندل های ترند تابستان امسال، صندل های دارای پاپیون است

منبع : varune.com