مجله بانوان

/

مد

/

اکسسوری های ویژه تابستان

[ اکسسوری های ویژه تابستان, معرفی اکسسوری های تابستان, اکسسوری های ترند تابستان, اکسسوری های شیک زنانه, اکسسوری های فصل تابستان, طلاهای مناسب تابستان, اکسسوری های لازم ویژه تابستان, پابندهای شیک زنانه, اکسسوری های ترند تابستان معرفی اکسسوری های تابستان اکسسوری های ویژه تابستان, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

با شروع شدن فصل تابستان، اکسسوری ها نقش ویژه ای در استایل شما دارند. در این مطلب قصد داریم اکسسوری های ترند تابستان امسال را برای شما دسته بندی کنیم با ما همراه باشید :

1- گردنبند

اکثر خانم ها به گردنبند علاقه دارند. ترند امسال زنجیرهای باریک دارای پلاک هایی مانند سنگ و یا مروارید است. این موضوع را فراموش نکنید که گردنبندها امسال نقش ویژه ای در استایل شما را ایفا می کنند.

اکسسوری های ویژه تابستان, طلاهای مناسب تابستان

ترند امسال زنجیرهای باریک دارای پلاک هایی مانند سنگ و یا مروارید است

2- گوشواره

گوشواره ها جزو جدایی ناپذیر از جعبه اکسسوری هاست. گوشواره های شیک و ظریف را می توان در هر مکان و زمانی استفاده کرد. شما ممکن است گوشواره های خود را از میان طلا، نقره، یاقوت و یا گوشواره های ساده تر انتخاب کنید این موضوع کاملا به شما بستگی دارد.

گوشواره های به فرم دایره که از دهه 60 میلادی به محبوبیت رسیدند به صورت مدرن تر امسال در میان ترندهای تابستان دیده می شوند. استفاده از گوشواره های دایره ای باعث می شود که صورت شما باریک تر دیده شود. استفاده از این فرم گوشواره های مناسب تمام سنین است. گوشواره های به فرم اشک نیز یکی دیگر از اکسسوری های ترند تابستان هستند.

اکسسوری های ترند تابستان,معرفی اکسسوری های تابستان

استفاده از گوشواره های دایره ای باعث می شود که صورت شما باریک تر دیده شود

3- پابند

پابندهای ظریف و شیک امسال بسیار ترند هستند و می توانند تمام کننده استایل ظریف شما باشند. همچنین شما به راحتی می توانید در استایل روزانه خود نیز آن ها را به راحتی استفاده کنید.

اکسسوری های فصل تابستان, اکسسوری های شیک زنانه

پابندهای ظریف و شیک می توانند تمام کننده استایل ظریف شما باشند

4- دستبند

در این فصل دستبندهای توری، زنجیرهای نازک و کوچک، سبک بوهم و چوبی بسیار ترند هستند. دستبندها به راحتی بیانگر استایل شما هستند پس در انتخاب آن ها دقت کنید. شما می توانید در تابستان از چندین دستبند در کنار یکدیگر استفاده کنید. دستبندهای ظریف جزو جدایی ناپذیر استایل زنان شیک پوش است.

پابندهای شیک زنانه,اکسسوری های لازم ویژه تابستان

شما می توانید در تابستان از چندین دستبند در کنار یکدیگر استفاده کنید

منبع : varune.com