مجله بانوان

/

مد

/

راههای ساده برای خاص بودن دیوار قاب عکس

[ روش های نصب قاب عکس, راههای نصب قاب عکس روی دیوار, خاص بودن دیوار قاب عکس, تکنیک هایی برای نصب قاب عکس, دکوراسیون و چیدمان نصب قاب عکس, تزیین دیوار عکس, اصول نصب قاب عکس روی دیوار, نحوه نصب دیوار قاب عکس, شیوه نصب قاب عکس, نصب قاب عکس روی دیوار, خاص بودن دیوار قاب عکس راههای نصب قاب عکس روی دیوار روش های نصب قاب عکس, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

روش های نصب قاب عکس, نصب قاب عکس روی دیوار

برای ایجاد یک نگاه منسجم، عکس های جدید و قدیمی را در کنار هم استفاده کنید

استفاده از تابلوهای تزیینی در خانه مخصوصا بر روی دیوارهایی که طراحی خاصی بر روی آن ها انجام نشده است جلوه ی ویژه ای به فضای داخلی اتاق می بخشد، این تابلو ها می توانند در مدل های مختلف و با هدف نمایش موضوعی مرتبط با دکوراسیون داخلی خانه ی ما انتخاب و یا ساخته شوند. هر شخصی می تواند با رعایت تعدای نکته ساده، دیوار قاب عکس زیبا و بدون هیچ نقصی داشته باشد. با کمی مطالعه، می توانید اطلاعات بسیار مفیدی در این زمینه به دست بیاورید.

1- زمان را مدیریت کنید

“رم در یک روز ساخته نشده است” این جمله را می توان به یک دیوار با قاب های مختلف تعمیم داد. جمع آوری و انتخاب آثار هنری و عکس های خاص برای قرارگیری بر روی دیوار ساده نیست به ویژه اگر شما قصد انتخاب آثار فاخر و گرانبها داشته باشید. در عین حال می توانید، با چاپ طرح های ارزان قیمت فضاهای خالی را پر کنید.

2- استفاده از قاب با اندازه مختلف

تنوع در انتخاب سایز قاب ها باعث ایجاد حس متفاوتی در فضا می شود و از یکنواختی جلوگیری می کند. پس با اطمینان از قاب های کوچک و بزرگ، بلند و کوتاه استفاده کنید. متخصصان دکوراسیون داخلی، پیشنهاد استفاده از قاب های عمودی و افقی که چشم را بیشتر درگیر می کند داده اند.

3- حرفه ای کار کنید

علاوه بر نمایش آثار هنری معنا دار، عکس های خانوادگی خود را در ترکیب این گالری بگنجانید. اما به این نکته دقت کنید استفاده از عکس هایی با ژست های معمولی و یا لبخند ساده ممنوع است!

4- پالت خود را انتخاب کنید

یک طرح رنگی مناسب در نظر داشته باشید و یک رنگ پایه ای انتخاب کنید سپس رنگ های دیگر را کنار آن استفاده کنید.نکته ی مهم دیگر تعادل بین روشنایی و تاریکی در فضا است.

5- ترکیب عکس های قدیمی و جدید

برای ایجاد یک نگاه منسجم، عکس های جدید و قدیمی را در کنار هم استفاده کنید. اگر یک فضای مدرن داشتید آن را با یک قاب وینتیج ترکیب کنید. همچنین ترکیب نقاشی روغن با یک قاب مدرن به یاد داشته باشید.

منبع : decoboom.ir