مجله بانوان

/

مد

/

نکاتی برای انتخاب تى شرت و تاپ زنانه

[ انتخاب تیشرت و تاپ زنانه, نکاتی برای انتخاب تیشرت و تاپ, انتخاب تاپ زنانه, روش های انتخاب و خرید تیشرت زنانه, روش های خرید تیشرت زنانه, مهارت های خرید و انتخاب لباس زنانه, اصول خرید تیشرت زنانه, راهنمای خرید تاپ و تیشرت, نکاتی برای انتخاب تاپ زنانه, راهنمای خرید و انتخاب تیشرت زنانه, نکته هایی برای خرید تیشرت زنانه, انتخاب و خرید تیشرت و تاپ زنانه, نکاتی برای انتخاب تیشرت و تاپ انتخاب تیشرت و تاپ زنانه, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

انتخاب و خرید تیشرت و تاپ زنانه,نکته هایی برای خرید تیشرت زنانه

تی شرت هایی که یقه های بلند دارند برای زنان کوتاه قد مناسب نیستند

نکته هایی برای انتخاب تى شرت و تاپ زنانه

• هیچ گاه از تاپ هاى زنانه و تی شرت های جذبى که برای شما کوچک هستند استفاده نکنید زیرا ممکن است در دراز مدت برای شما دردهای موضعی ایجاد نماید.

• تی شرت هایی که یقه های بلند دارند برای زنان کوتاه قد مناسب نیستند.

• اگر پاهای لاغری دارید تی شرت های بلند برای شما یک انتخاب مناسب خواهد بود.

• اگر پایین تنه درشتی دارید تی شرت هایی را انتخاب کنید که اپل یا لایی داشته باشد. با این انتخاب یک توازن بین بالا تنه و پایین تنه شما ایجاد می شود.

• اگر ران های شما از حد معمول بزرگتر هستند با پوشیدن تاپ ها و بلوزهایی با رنگ روشن و بلوزهایی تزیین شده، توجه را به سمت بالاتنه خود جلب کنید در نتیجه توجه کمتری به ران های شما می شود.

• اگر انتخاب رنگ را یکی از موارد اصلی در انتخاب تاپ و تی شرت برای خود می دانید، به این نکته توجه کنید که رنگ روشن هر چند انتخاب خوبی به نظر می رسد اما به همان نسبت شما را درشت تر نشان می دهد بنابراین رنگ هایی را انتخاب کنید که متناسب با اندامتان باشد.

گردآوری: بخش مد