مجله بانوان

/

بازیگران

/

بیوگرافی تینا پاکروان عکس های همسر و خانواده اش

[ پسر تینا پاکروان, همسر تینا پاکروان, عکس های تینا پاکروان, بیوگرافی تینا پاکروان, تینا پاکروان, تصاویر تینا پاکروان, عکس جدید تینا پاکروان, خانواده تینا پاکروان, بازی تینا پاکروان, عکس جدید تینا پاکروان،تصاویر تینا پاکروان, پسر تینا پاکروان،بازی تینا پاکروان،خانواده تینا پاکروان, تینا پاکروان،بیوگرافی تینا پاکروان،عکس های تینا پاکروان،همسر تینا پاکروان, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

تینا پاکروان,بیوگرافی تینا پاکروان,عکس های تینا پاکروان عکس های تینا پاکراون تینا پاکروان (متولد 1356 در تهران) کارگردان، تهیه کننده و بازیگر سینمای ایران است. دارای لیسانس کارگردانی سینما از دانشکده سینما تئاتر است و تحصیلات تکمیلی سینما را در دانشگاه UCLA گذرانده است.

بیوگرافی تینا پاکروان:
تینا پاکروان در سال 1356 در تهران متولد شده است و لیسانس کارگردانی سینما از دانشکده سینما-تئاتر دارد. فعالیت سینمایی را از کار در مجله سینمایی، گزارش فیلم در سال 1374 آغاز کرده و در ادامه با مجلاتی مانند «ابرار سینمایی» و «صدا، دوربین، حرکت» و هفته نامه «فکور» همکاری داشته است.


در سن 18 سالگی در فیلم یاس های وحشی به کارگردانی محسنی نسب به عنوان منشی صحنه فعالیت داشت. در فیلم «سگ کشی» بهرام بیضایی دستیار کارگردان بوده و در ادامه در سریال «تعطیلات نوروزی» شبکه دو، برنامه ریز و جانشین تولید، در سریال «راز سکوت» هم برنامه ریز و جانشین تولید بوده است.

تینا پاکروان,بیوگرافی تینا پاکروان,عکس جدید تینا پاکروان جدیدترین عکس های اینستاگرام تینا پاکروان


پاکروان سپس برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفت و در دانشکده یوسی ال ای UCLA آمریکا در رشته سینما ادامه تحصیل داده است. در این میان دو فیلم کوتاه ساخت: «رؤیا» با بازی بهزاد فراهانی و مژگان ربانی و همچنین «اکتور اکتور» که در آمریکا ساخته است. یک فیلم مستند هم به نام «همراه با ایرانیان» برای شبکه جهانی جام جم ساخته که به زندگی ایرانی های مقیم لس آنجلس و سانفرانسیسکو می پرداخت.


تینا پاکروان پس از بازگشت به ایران توسط محمدرضا شریفی نیا در سریال «کلاه پهلوی» به عنوان مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان با آقای دری همکاری کرده است. سپس در فیلم «سنتوری» به عنوان مدیر تولید با داریوش مهرجویی همکاری کرد. در فیلم «وقتی همه خوابیم» به کارگردانی بهرام بیضایی مدیر تولید و برنامه ریز بوده است.

سومین فیلم کوتاهش «گره» نام داشت که محمدرضا شریفی نیا، سارا خوئینی ها، شقایق فراهانی و محراب رضایی به عنوان بازیگر در این فیلم حضور داشتند و اولین کار بازیگریش هم سریال «سال های مشروطه» است که در آن به عنوان بازیگر، مدیر تولید، طراح دکور و مشاور فیلمنامه حضور داشته است.»تینا پاکروان تاکنون به عنوان مجری طرح، مدیر تولید، بازیگر، برنامه ریز، دستیار کارگردان و … در فیلم های مختلف همکاری داشته و با فیلمسازانی همچون مسعود کیمیایی، داریوش مهرجوئی، بهرام بیضایی، محمدرضا ورزی، ضیاءالدین دری و … کار کرده است. از فعالیت های دیگر وی می توان به تدریس، انتشار کتاب و نقد و ترجمه در مطبوعات و برگزاری نمایشگاه عکس اشاره کرد.

تینا پاکروان,بیوگرافی تینا پاکروان,عکس همسر تینا پاکروان عکس تینا پاکروان و همسرش


ازدواج تینا کروان
تینا پاکروان متاهل است و صاحب یک فرزند پسر بنام ساشا است


فیلمشناسی تینا پاکروان:
کارگردان:

- فیلم سینمایی «لس آنجلس تهران» -(1396)
- فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» -(1394)
- فیلم سینمایی «خانوم» -(1392)
- فیلم تلویزیونی «پل» -(1390)
- فیلم کوتاه «اینجا شهر من بود» - (1389)
- فیلم کوتاه «گره» - (1388)
- فیلم کوتاه «آکتور آکتور» - (1386)
- فیلم کوتاه «رؤیا» - (1379)تهیه کننده:
- فیلم سینمایی «لس آنجلس - تهران» -(1396)
- فیلم سینمایی «خانه کاغذی» -(1395)
- فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» -(1394)
- فیلم سینمایی "یحیی سکوت نکرد "-(1393)
- فیلم سینمایی "خانوم"-(1392)
- فیلم تلویزیونی "داستان عوضی "-(1391)
- فیلم تلویزیونی "مسافر بهشت "-(1391)نویسنده:
- فیلم خانوم
- اینجا شهر من بود
- گره
- معجزهبازیگر:
- فیلم سینمایی سارا و آیدا (1395)
- فیلم سینمایی خانه کاغذی (1395)
- فیلم سینمایی متروپل (1392)
- سالهای مشروطه (1388)
- فیلم تلویزیونی مسافر بهشت (1390)چهره پرداز:
- من و دبورا (1384)

عکس های تینا پاکروان:

تینا پاکروان,بیوگرافی تینا پاکروان,عکس پدر تینا پاکروان عکس تینا پاکروان و پدرش تینا پاکروان,بیوگرافی تینا پاکروان,عکس های تینا پاکروان عکس کودکی تینا پاکروان و برادرش تینا پاکروان,بیوگرافی تینا پاکروان,عکس تینا پاکروان تینا پاکروان و برادرش نیما تینا پاکروان,بیوگرافی تینا پاکروان,تصاویر تینا پاکروان تینا پاکروان به همراه بهروز وثوقی و پرویز پرستویی

گردآوری: بخش بازیگران