مجله بانوان

/

مد

/

نکاتی برای قرار دادن تخت خواب در اتاق خواب

[ چیدمان تخت در اتاق خواب, دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب, چیدمان اتاق خواب, چیدمان تخت خواب در اتاق خواب, چیدمان سرویس خواب, ایده آل ترین سرویس خواب, نکاتی برای چیدمان اتاق خواب, راهنمای چیدمان اتاق خواب, راهنمای قرار دادن تخت در اتاق خواب, قرار دادن تخت در اتاق خواب, چیدمان اتاق خواب دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب چیدمان تخت در اتاق خواب, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

من نمی دانم وضعیت صحیح تخت خواب در دکوراسیون به چه شکل است. در دکوراسیون اتاق خواب کدام چیدمان برای سرویس تخت خواب ایده آل است؟

چیدمان تخت خواب در اتاق خواب در بهترین حالت به گونه ای است که دیوار پشتی تخت صاف و بدون پنجره و یا حتی شلف و طاقچه باشد. تخت خواب را به شکلی در اتاق قرار دهید که در حین خواب به در اتاق دید داشته باشید و بتوانید ورود و خروج را کنترل کنید.

چیدمان تخت در اتاق خواب,قرار دادن تخت در اتاق خواب

تخت خواب دونفره را بهتر است به گونه ای قرار دهید تا از دو طرف با دیوار فاصله داشته باشد

• اگر تخت خواب دونفره دارید، بهتر است آن را به گونه ای قرار دهید تا از دو طرف با دیوار فاصله داشته باشد.

• بهتر است آینه و میز آرایش را به گونه ای چیدمان کنید که از روی تخت نتوانید درون آینه را ببینید و در عین حال از بیرون اتاق خواب هم انعکاس فضای درون آینه میز آرایش قابل رویت نباشد. میز آرایش را در قسمتی قرار دهید که پشت به نور نباشد تا بتوان از آینه در نور طبیعی استفاده کرد.

• یکی از دردناکترین تجربه در اتاق خواب برخورد پا به گوشه پایینی تخت خواب در حین رفت و آمدهای سریع است. توجه کنید که برای عبور خود در اتاق خواب فضای کافی حداقل 70 سانتیمتر را در نظر بگیرید.

منبع : chidaneh.com