مجله بانوان

/

مد

/

مردان چه رنگی چه رنگی بپوشند

[ رنگ لباس آقایان با پوست های مختلف, رنگ لباس های مناسب آقایان, نکته هایی برای پوشش آقایان, مدل پیراهن مردانه, مهارت های انتخاب لباس مردانه, نکاتی برای پوشش آقایان, رنگ لباس مردانه سفید, بهترین پوشش آقایان, اصول و نحوه پوشش آقایان, نحوه لباس پوشیدن آقایان, مردان با پوست ‌های معمولی, بهترین رنگ لباس برای آقایان تیره پوست, پوشش لباس آقایان تیره, رنگ لباس های آقایان, بهترین انتخاب رنگ لباس آقایان, بهترین رنگ لباس آقایان, آشنایی با رنگ پوست های آقایان, رنگ لباس های مناسب آقایان رنگ لباس آقایان با پوست های مختلف, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

آشنایی با رنگ پوست های آقایان,بهترین رنگ لباس آقایان

رنگ های مناسب پوست های معمولی بژ، آبی، سرمه ای، گندمی، مشکی و صورتی است

مردان با پوست های تیره

مردان تیره پوست معمولا دارای چشمان و موهای مشکی یا قهوه ای تیره می باشند که در این صورت باید لباسی را انتخاب کرد که با رنگ های تیره مغایرت داشته بـاشد. این مغایرت چهره را از یکنواختی بیرون آورده و باعث جذابیت بیشتر می گردد. رنگ های مناسب برای این گروه صورتی، سفید، خاکی، آبی ملایم و طوسی روشن است.

اگر جزو این دسته افراد هستید از پوشیدن لباس با رنگ های گرم و تیره خودداری کنید. از آنجایی که رنگ مشکی و آبی تیره مـعمولا به عنوان لباس رسمی کار در نظر گرفته شده و نمی توان به طور کامل آن را کنار گذاشت، لذا سعی کنید بکارگیرى آنها را به حداقل رسانده و فقط در صورت لزوم از آنها استفاده نمایید.

مردان با پوست های معمولی (نه تیره نه روشن)

افرادی که دارای چنین رنگ پوستی هستند می توانند تقریبا از هر رنگ لباس استفاده کنند. از آنجایی که هر دو رنگ روشن و تیره می تواند با اینگونه رنگ پوست مغایرت داشته باشد، بنابراین از هر دو رنگ می توان استفاده نمود ولی بهتر است پیراهن را هماهنگ با رنگ چشم انتخاب کرد. رنگ های مناسب این گروه بژ، آبی، سرمه ای، گندمی، مشکی و صورتی است.

مردان با پوست های روشن

اینگونه افراد معمولا" موهایی بلوند و روشن داشته و رنگ چشم آنها سبز، آبی، طوسی یا قهوه ای روشن است. رنگی مناسب این گروه است که با رنگ پوست تضاد داشته باشد. رنگ های مناسب این گروه آبی ملایم، قهوه ای، بژ، آبی سیر و رنگی غیر از سفید است.

گردآوری: بخش مد