مجله بانوان

/

مد

/

کدام پرده برای آشپزخانه بهتر است

[ راهنمای انتخاب پرده آشپزخانه, بهترین نوع پرده آشپزخانه, انتخاب پرده آشپزخانه, طرح و رنگ پرده آشپزخانه, انتخاب طرح و رنگ پرده, دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه, چیدمان آشپزخانه, بهترین مدل پرده آشپزخانه, دکوراسیون پرده آشپزخانه, انتخاب پرده آشپزخانه بهترین نوع پرده آشپزخانه راهنمای انتخاب پرده آشپزخانه, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

چه نوع پرده ای برای آشپزخانه مناسب است؟ از منزل قبلی مان یک پزده که مربوط به فضای دیگری از خانه بود باقی مانده است. آیا می توانم آن را به عنوان پرده آشپزخانه استفاده کنم؟

اگر می خواهید طراحی دکوراسیون آشپزخانه اصولی و خوبی داشته باشید بهتر است نکاتی را مد نظر قرار دهید. اول از هر چیزی به میزان روشنایی و نور طبیعی آشپزخانه تان توجه کنید. پرده آشپزخانه باید از جنسی باشد که بتواند نور طبیعی را به اندازه دلخواه فیلتر کند ولی در هر صورت دکوراسیون آشپزخانه نیازمند نور کافی است.

راهنمای انتخاب پرده آشپزخانه,دکوراسیون پرده آشپزخانه

برای انتخاب پرده آشپزخانه به هیچ وجه سراغ رنگ های تیره نروید

برای انتخاب طرح و رنگ پرده آشپزخانه، ترکیب رنگی فضا مهم است و بر اساس دکوراسیون آشپزخانه طرح و رنگ مناسب را انتخاب کنید ولی به هیچ وجه سراغ رنگ های تیره نروید. استفاده از پرده های رول شید و مدل رومی که فضای کمی را اشغال می کنند ایده آل است ولی بهتر است از پرده کرکره ای استفاده نکنید. چون چربی که در آشپزخانه بر وسایل می نشیند به سختی پاک می شود.

منبع : chidaneh.com