مجله بانوان

/

سلامت

/

نوشیدنی چربی سوز

[ خواص اسفاج, خواص کیوی, نوشیدنی کیوی و اسفناج, طرز تهیه اسموتی کیوی و اسفناج, خاصیت اسموتی کیوی و اسفناج, خواص اسموتی کیوی و اسفناج, اسموتی کیوی و اسفناج, اسموتی کیوی و اسفناج،خواص اسموتی کیوی و اسفناج،خاصیت اسموتی کیوی و اسفناج،طرز تهیه اسموتی کیوی و اسفناج،نوشیدنی کیوی و اسفناج،خواص کیوی،خواص اسفاج, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

طرز تهیه اسموتی کیوی و اسفناج

اسموتی کیوی و اسفناج

اسموتی اسفناج و کیوی، نوشیدنی چربی سوز و خوشمزه ای است که اگر در وعده صبحانه میل کنید تاثیر به سزایی در تناسب اندام و لاغری خواهد داشت.

مواد لازم:
برگ اسفناج 3 پیمانه
کیوی (پوست کنده و خردشده) 2 عدد
شکر 100 گرم
آبلیمو 3 قاشق سوپ خوری
یخ خرد شده 100 گرمطرز تهیه:
ابتدا کیوی و اسفناج را به همراه آبلیمو و شکر داخل مخلوط کن بریزید و آن ها را با هم ترکیب کنید. در دستگاه را ببندید و مواد را تا حدی که نرم و یک دست شوند با هم مخلوط کنید. سپس در مخلوط کن را باز کنید و قطعات یخ را به آن بیفزایید و مجددا مخلوط کن را روشن کنید؛ تا جایی که یخ ها خرد شوند.


اسموتی کیوی و اسفناج را داخل سه لیوان بریزید و برای تزیین آن ها از توت فرنگی یا هر میوه دلخواه دیگری استفاده کنید.سایر نکات
بهتر است برای اسموتی یا نوشیدنی هایی که با اسفناج آماده می شوند، از برگ های ظریف و جوان و تازه اسفناج استفاده کنید. کیوی هم خیلی رسیده نباشد بهتر است.اگر می خواهید نوشیدنی تان رژیمی تر باشد، می توانید شکر را حذف کنید یا عسل را جایگزین کنید.

منبع: sarashpazpapion.com