مجله بانوان

/

اخبار

/

رکورد تعداد ازدواج شکست این زن 54 بار ازدواج کرده است عکس

[ جالب و خواندنی, علت تنوع طلبی زنان, زنی که بیشترین همسر را دارد, زنان متاهل تنوع طلب, زن کره ای, رکوردهای جهانی گینس, رکورد بیشترین‌ همسر, رابطه جنسی در آمریکا, دختر کره ای, چند همسری, ازدواج مجدد زنان, آزادی در آمریکا, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

رکورد تعداد ازدواج شکست /این زن 54 بار ازدواج کرده است +عکس

علاقه بسیار زیاد زن کره ای با ازدواج با مردان متعدد در رسانه های جهان سوژه شده است به گونه ای که تصاویر عروسی اش بارها و بارها دیده شده اند.

امروز به شما دختر کره ای ، آمریکایی را معرفی می کنیم که علاقه وافری به ازدواج با مردان مختلف دارد و در عرض 9 سال 54 بار ازدواج کرده است که در ذهن بسیاری غیرقابل باور می باشد. رکورد عجیب و غریب زن جوان دو رگه کره ای  آمریکایی برای همه ی زنان دنیا جالب است دختری که در عرض 9 سال 53 بار ازدواج کرده است.

علت تنوع طلبی زنان زنی که بیشترین همسر را دارد زنان متاهل تنوع طلب زن کره ای رکوردهای جهانی گینس رکورد بیشترین  همسر رابطه جنسی در آمریکا دختر کره ای چند همسری ازدواج مجدد زنان آزادی در آمریکا

این دختر بارها شب حجله را با مردان تجربه کرده است. ماریا یوآن بعد از فشارهای پدر و مادرش برای ازدواج با مردی اهل کره دست به کاری عجیب زد و طی 9 سال با 54 نفر ازدواج کرد ، ازدواج هایی که در 50 ایالت امریکا انجام شد و او علاوه بر ازدواج با مردان با ارواح نیز پیمان زناشویی بست تا به این رکورد خاص برسد.

او بعد از ازدواج با یک پیشخدمت رستوران تصمیم گرفت این راه را ادامه دهد و از یکی از دوستانش تقاضای کرد تا از تمامی مراسم ازدواج او عکسبرداری و فیلم برداری کند تا بتوانم سند تصویری آنرا داشته باشم. پدرم مخالف چنین رفتار من بود اما مادرم به طنز می گفت ازدواج تو مثل یک رنگین کمان است چرا که از هر ایالت مردی با رنگ و شکل متفاوت برای ازدواج انتخاب کرده ای.

او در تمامی مراسم ازدواجش لباس سنتی کره ای برتن دارد و با یک شکل بعنوان عروس حضور دارد در حالی که داماد های مراسم کاملا باهم متفاوت هستند.

اولین همسر او پیشخدمت یک رستوران بود که ماریا از او خواستگاری کرد. او در هر ایالت بر اساس قوانین آنجا ازدواج می کرد و هر ازدواج با مراسم متفاوتی برگزار می شد.

این دختر رکورد دار ازدواج در جهان است،رکورد عروس شدن این دختر به 54 بار می رسد#gallery-1{margin:auto}#gallery-1 .gallery-item{float:right;margin-top:10px;text-align:center;width:25%}#gallery-1 img{border:2px solid #cfcfcf}#gallery-1 .gallery-caption{margin-left:0}

Like many single Korean American women, performance artist Maria Yoon felt a growing pressure to wed from her family and peers. So, she decided to get married, but with a nontraditional twist: She traveled to all 50 states and wedded 54 men, women, animals and inanimate objects. The result of her nine-year-long journey became a 2013 documentary entitled, Maria the Korean Bride.

تفریح عجیب دختران کره ای + عکس ناگفته های بازیگر زن معروف از آزار جنسی در پشت صحنه فیلم ها + عکس خبر جنجالی ازدواج حامد تهرانی با “مینا” بازیگر مشهور کره ای + عکس دختران دانشجو کره ای: چای خوردن ایرانی ها برای ما عجیب است! +عکس جشن ورود دختران به سن بلوغ در سئول کره جنوبی + عکس زیباترین دختر دانشگاه های چین انتخاب شد! + عکس میلیاردری که عاشق تمیز کردن خیابان است + عکس سه قلوهای بامزه جومونگ + عکس همسرش انتشار عکس مزاحمت جنسی زن توسط همراه تیم فوتبال امید ایران از ازدواج با سگ و اسب تا فاحشه خانه های حیوانی +عکس
رکورد تعداد ازدواج شکست /این زن 54 بار ازدواج کرده است +عکس