مجله بانوان

/

بازیگران

/

جانسو دره بازیگر و مدل ترکیه ای

[ زندگی نامه جانسو دره, جدیدترین تصاویر جانسو دره, تصاویر جدید جانسو دره, عکس های جانسو دره, تصاویر جانسو دره, بیوگرافی جانسو دره, جانسو دره, جانسو دره،بیوگرافی جانسو دره،تصاویر جانسو دره،عکس های جانسو دره،تصاویر جدید جانسو دره،جدیدترین تصاویر جانسو دره،زندگی نامه جانسو دره, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

تصاویر جدید جانسو دره

جانسو دره (به ترکی استانبولی: Cansu Dere)‏ یک بازیگر و مدل ترک است

نام اصلی Cansu Dere
تولد 14 اکتبر 1980 ‏- آنکارا، ترکیه
پیشه بازیگر، مدل
سال های فعالیت 2002 تا اکنون
شریک(های)
زندگی
Cem Yilmaz
مدرک تحصیلی رشتهٔ باستان شناسی از دانشگاه استانبول

جانسو دره، یک بازیگر و مدل ترک است. او، تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در ازمیر فرا گرفت و در رشتهٔ باستان شناسی از دانشگاه استانبول فارغ التحصیل شد.

جانسو دره (به ترکی استانبولی: Cansu Dere)‏ (تلفظ ترکی استانبولی: [dʒanˈsu deˈɾe]) (زادهٔ 14 اکتبر 1980 در آنکارا) یک بازیگر و مدل ترک است.


زندگی جانسو دره
جانسو دره، تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در ازمیر فرا گرفت و در رشتهٔ باستان شناسی از دانشگاه استانبول فارغ التحصیل شد.جانسو دره، کار در تلویزیون و سینما را از سال 2004 شروع کرد. در بین سال های 2006 تا 2008 نقشی برجسته در مجموعهٔ تلویزیونی سیلا داشت. بعد از آن با همکاری کنان ایمیرزالی اوغلو در فیلم the Last Ottoman Yandim Ali به شهرت رسید. وی در سال 2009 در مجموعهٔ عشق تلخ و در سال 2011 در مجموعهٔ ایزل حضور پیدا کرد.

در حال حاضر جانسو دره یکی از بازیگران زیبا و مشهور ترکیه به شمار میرود که در ایران هم به خاطر بازی در نقش آیسان در سریال “ایزل” و همچنین ایفای نقش فیروزه سلطان در سریال “حریم سلطان” شناخته شد و توانسته است طرفدارانی را برای خود محیا کند.

تصاویر جانسو دره

تصاویر جدید جانسو دره

جانسو دره، کار در تلویزیون و سینما را از سال 2004 شروع کرد.

تصاویر جدید جانسو دره

جانسو دره، تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در ازمیر فرا گرفت

تصاویر جدید جانسو دره

جانسو دره، در رشتهٔ باستان شناسی از دانشگاه استانبول فارغ التحصیل شد

تصاویر جدید جانسو دره

گردآوری: بخش بازیگران

منبع:

wikipedia.org

صفحه شخصی Cansu Dere