مجله بانوان

/

اخبار

/

کنایه تند پرستو گلستانی به بازیگر زن روشنفکرنما عکس

[ جالب و خواندنی, سلبریتی های ایرانی, روشنفکرنمایان, روشنفکرنما کیست, دروغ سلبریتی ها, بیوگرافی پرستو گلستانی, اینستاگرام پرستو گلستانی, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

کنایه تند پرستو گلستانی به بازیگر زن روشنفکرنما +عکس

پرستو گلستانی متنی را خطاب به یکی از بازیگران زن سینما و تلویزیون در اینستاگرام منتشر کرد.

این بازیگر در این باره نوشت: «جان من، عزیز من، هنرمند و سیاستمدار و ورزشکار و ادیب و جامعه شناس و قاضی که بودی. دروغگو و زندگی به هم زن هم شدی.

حالا تازگی ها روانشناس کودک و فعال بیماری های خاص هم هستی؟ حداقل بپرس، بخون بعد حرف بقیه رو تکرار کن. دختر جون زندگیت رو بکن چقدر سرت تو زندگی آدماست، بیکار جان.»

سلبریتی های ایرانی روشنفکرنمایان روشنفکرنما کیست دروغ سلبریتی ها بیوگرافی پرستو گلستانی اینستاگرام پرستو گلستانی

بازیگران عزیز! برای مهربانی با حیوانات نیازی به محشور شدن با سگ و گربه نیست! زنان علیه زنان! ، پس آزادی بیان چی شد؟ کمک نقدی «یانگوم» به زلزله زدگان کرمانشاه رفتارهای ناپسند برخی سلبریتی ها در حادثه زلزله کرمانشاه +عکس اگر در کشور آمریکا غذای نذری پخش می شد ،چه اتفاقی می افتاد؟ +عکس از گریم هالووین تا خرید بلک فرایدی (مناسبت های وارداتی) واکنش کیهان به نق زدن ها و عافیت طلبی های مهناز افشار ،محسن تنابنده و رامبد جوان در زلزله کرمانشاه رضا صادقی علت زلزله کرمانشاه را کشف کرد! +واکنش ها شخصیت کسانی که سگ و گربه نگهداری می کنند از نظر روانشناسی عوارض خروج از کشور مهم است یا حذف یارانه ها از زندگی مردم؟!
کنایه تند پرستو گلستانی به بازیگر زن روشنفکرنما +عکس