مجله بانوان

/

اخبار

/

بیوگرافی کیهان کلهر عکس همسرش زهره سلطان آبادی

[ جالب و خواندنی, همسر کیهان کلهر, همسر خوانندگان, بیوگرافی کیهان کلهر, بیوگرافی زهره سلطان آبادی, kayhan kalhor, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

بیوگرافی کیهان کلهر +عکس همسرش زهره سلطان آبادی

زهره سلطان آبادی همسر کیهان کلهر کیست؟

کیهان کلهر Kayhan Kalhor (متولد 3 آذر 1342 در تهران) آهنگ ساز و نوازندهٔ کُرد زبان اهل ایران می باشد. کمانچه ساز تخصصی کیهان کلهر است، وی در کنار کمانچه، تنبور، سه تار و شاه کمان نیز می نوازد.

کلهر در زمینه آهنگسازی برای موسیقی متن فیلم هم فعالیت داشته است، او با هنرمندان مختلف از فرهنگ های دیگر همکاری هایی داشته است.

همسر کیهان کلهر همسر خوانندگان بیوگرافی کیهان کلهر بیوگرافی زهره سلطان آبادی Kayhan Kalhor

همکاری هنری کلهر با اردال ارزنجان از ترکیه، شجاعت حسین خان از هند، یویوما از چین، ژائو ژیپینگ، عالیم قاسمف از جمهوری آذربایجان، بروکلین رایدر از آمریکا، ارکستر فیلارمونیک نیویورک، کوارتت کرونوس، و گروه سازهای بادی هلند، او را به هنرمندی بین المللی تبدیل کرده است. کلهر با هنرمندان ایرانی از جمله علی اکبر مرادی، شهرام ناظری، حسین علیزاده و گروه دستان هم به اجرای موسیقی پرداخته است.

کیهان کلهر با آلبوم های بی تو بسر نمی شود، فریاد، باران و فراتر از نقشه جغرافیا که در آن ها به عنوان آهنگ ساز و نوازنده نقش داشته نامزد جایزه گرمی شده است.

در پنجاه و نهمین مراسم جایزه گرمی، کیهان کلهر به همراه گروه جاده ابریشم به رهبری یویوما توانستند با آلبوم sing me home موفق به کسب جایزه گرمی بهترین موسیقی جهانی شوند.

در چهارمین جشن سالانه موسیقی ما که در تاریخ 25 آذر 1396 در تالار وحدت تهران برگزار شد، از کیهان کلهر به پاس یک عمر فعالیت هنری تقدیر به عمل آمد.

همسر کیهان کلهر همسر خوانندگان بیوگرافی کیهان کلهر بیوگرافی زهره سلطان آبادی Kayhan Kalhor

عکس کیهان کلهر و همسرش

از دست دادن خانواده در جنگ ایران و عراق

وی در مستندی به نام موسیقی غریبه ها اعلام می کند که در حین جنگ مابین ایران و عراق، موشکی به خانه شان برخورد کرده و سپس برادر و کل خانواده اش را از دست می دهد.

#gallery-1{margin:auto}#gallery-1 .gallery-item{float:right;margin-top:10px;text-align:center;width:33%}#gallery-1 img{border:2px solid #cfcfcf}#gallery-1 .gallery-caption{margin-left:0}

زهره سلطان آبادی پرورش دهنده اسب است که در آلمان و آمریکا در زمینه نژاد اسب عرب فعال هستند.

خواننده ها و خانواده هایشان عید نوروز را کجا رفتند؟ + عکس عکس آتلیه ای سعید مدرس و همسرش + مصاحبه سلفی فرمان فتحعلیان و همسرش با مهران مدیری + عکس کنسرت کیهان کلهر در نیشابور لغو شد مازیار فلاحی در کنار همسرش عسل قربانی +عکس علیرضا قربانی در کنار فرزندان دوقلویش +عکس و بیوگرافی میترا حجار در کنار همسرش سینا حجازی+ بیوگرافی و عکس نیما مسیحا در کنار همسرش مریم مسیحا +عکس و بیوگرافی اظهارات عجیب داماد علیرضا افتخاری درباره مهریه همسرش!
بیوگرافی کیهان کلهر +عکس همسرش زهره سلطان آبادی