مجله بانوان

/

اخبار

/

گفتگو جالب با نیوشا ضیغمی در برنامه دورهمی مهران مدیری عکس

[ جالب و خواندنی, همسر نیوشا ضیغمی, مهمان دورهمی امشب, عکس جدید نیوشا ضیغمی, زمان پخش دورهمی, حاملگی بازیگران, بیوگرافی نیوشا ضیغمی, بیوگرافی آرش پولاد خان, بارداری افراد مشهور, اینستاگرام نیوشا ضیغمی, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

گفتگو جالب با نیوشا ضیغمی در برنامه دورهمی مهران مدیری +عکس
ماجرای مادر شدن نیوشا ضیغمی در برنامه دورهمی مهران مدیری فاش شد!

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 1 دی ماه 1396 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان نیوشا ضیغمی بازیگر جوان سریال در چشم باد بود.

شب گذشته مهران مدیری درباره مرگ و میر در کشور حرف زد. او با اشاره به اینکه در کشور ما مرگ و میرهای الکی زیاد است، در خصوص زلزله کرمانشاه بیان کرد: برای زلزله کرمانشاه و غرب ایران، هم مسئولان و هم هنرمندان و مردم کارهای زیادی انجام دادند، اما هنوز خیلی کم است و باید بیشتر این کمک رسانی شود.

همسر نیوشا ضیغمی مهمان دورهمی امشب عکس جدید نیوشا ضیغمی زمان پخش دورهمی حاملگی بازیگران بیوگرافی نیوشا ضیغمی بیوگرافی آرش پولاد خان بارداری افراد مشهور اینستاگرام نیوشا ضیغمی

مدیری پس از اولین بخش نمایشی مجموعه «دورهمی» گفت: امروز هم مردم و هم مسئولان آلودگی هوا را نادیده گرفته اند. تا جایی که رئیس سازمان محیط زیست به تازگی از مردم خواسته است، دعا کنند باد بیاید تا این آلودگی ها را جا به جا کند!

مجری برنامه تلویزیونی «دورهمی»، در برنامه دیشب به طور غیر مستقیم به بازی نهنگ آبی اشاره کرد و گفت: اخیراً اعلام شد که آمار خشونت در دختران بالا رفته است؛ وقتی می روند خودکشی کنند، قهقهه می زنند و وصیت می کنند.

مهران مدیری بعد از ورود نیوشا ضیغمی به استودیوی دورهمی و سلام و احوال پرسی با مردم به سرعت سراغ سوال هایش رفت و از این بازیگر جوان درباره بادیگارد داشتن پرسید و گفت :توی عکس ها یه خانومی بادیگارد شما بود و حتی شنیده بودم که میگویند بادیگارد نیوشا ضیغمی با بادیگارد مهران مدیری ازدواج کرده است . این حقیقت دارد؟ نیوشا ضیغمی با خنده گفت :این ماجرا از زمان مطرح شد که من برای اکران یک فیلم رفته بودم و آنجا خانمی از انتظامات همراه من بود و گفته شد که این خانم بادیگارد من است.

نیوشا ضیغمی درباره شروع فعالیتش در دنیای سینما و تلویزیون گفت:من 14 سال پیش با سریال در چشم باد وارد دنیای هنر شدم و بعد از آن خیلی اتفاقی بیشتر به سمت سینما کشیده شدم و از سال 83 تاکنون 38 فیلم سینمایی دارم. من زمانی که وارد سینما شدم خیلی تنها بود و خدا و شانس با من همراه بود و توانستم به جایگاهی که دارم برسم اما هرگز دوست نداشتم که جای کسی را بگیرم و همیشه از موفقیت خودم خوشحال میشدم.

بازیگر فیلم سینمایی «ثبت با سند برابر است» در ادامه به آغاز فعالیت بازیگری خود با مسعود جعفری جوزانی اشاره کرد و گفت: من با حضور در سریال در چشم باد آقای جعفری جوزانی دیده شدم و پس از آن وارد دنیای سینما شدم. تا امروز 38 فیلم سینمایی بازی کرده ام و بیشترین پیشنهادهایی که به من می شود، در مسیر بازی در سینماست.

وی ادامه داد: بودن در تلویزیون و بازی در مجموعه های تلویزیونی شانس بزرگی است؛ چرا که مردمی تر است. من با افتخار اسم می برم که اولین کارم بازی در سریال در چشم باد است.

ضیغمی با اشاره به اینکه کاندیدای دریافت سیمرغ جشنواره فیلم فجر برای فیلم سینمایی شوریده و حس پنهان بود، در خصوص تغییر انتخاب و رویکرد خود برای بازی در فیلم های سینمایی، اظهار کرد: واقیعت این است من زمانی وارد سینما شدم که رویکرد وزارت ارشاد به شکلی بود که فیلم هایی که من بازی کردم پخش نشدند. تصمیم گرفتم رو به فیلم هایی بیاورم که شانس اکران دارند. البته این کار به جایگاهم ضربه زده است و برای بهتر شدن تلاش می کنم.

بازیگر فیلم سینمایی پرتقال خونی در پاسخ به سوال مدیری درباره اینکه از بازی در فیلمی تا امروز پشیمان شده است یا نه، تصریح کرد: پشیمانی وجود ندارد. تمام فیلم هایی که تا امروز بازی کردم، تجربه ای برای من بوده و سعی کردم تا حدی به سوی فیلم های تجاری بروم و از فیلم های هنری فاصله گرفتم.

ضیغمی در ادامه با بیان اینکه هرکس زیبایی و یا رفاه بیشتری داشته باشد، گارد مردم بیشتر نسبت به او بیشتر است، گفت: من در سالهای اخیر به یک نتیجه شخصی رسیدم که ما نسبت به کسانی که به جایگاه خوبی رسیدند و یا از موقعیت شغلی برخوردار هستند، گارد می گیریم. زیبایی آدم ها خدادادی است و یا اگر به مقامی رسیدند از تلاش و انتخابی که داشته اند، به دست می آید.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «درچشم باد» درباره زندگی خود بیان کرد: ما خیلی زندگی عجیب و غریبی نداریم و یک زندگی در رفاه داریم. پول رفاه می آورد اما خوشبختی نه.

همسر نیوشا ضیغمی مهمان دورهمی امشب عکس جدید نیوشا ضیغمی زمان پخش دورهمی حاملگی بازیگران بیوگرافی نیوشا ضیغمی بیوگرافی آرش پولاد خان بارداری افراد مشهور اینستاگرام نیوشا ضیغمی

ماجرای ازدواج و جدایی نیوشا ضیغمی به دورهمی هم کشیده شد

مهران مدیری در بخشی از این گفتگو درباره حواشی اخیر نیوشا ضیغمی پرسید که گفت:من همیشه سعی کرده ام که از حواشی دوری کنم اما همیشه حاشیه وجود دارد. مثلا چند وقت پیش حواشی درباره جدایی من از همسرم شکل گرفت.

نیوشا ضیغمی درباره ماجرای آشنایی با همسرش گفت:من 8 سال پیش سر یک پروژه سینمایی با همسرم آشنا شدم و نزدیک به 9 ماه بعد ازدواج کردیم.

نیوشا ضیغمی در برنامه دورهمی

مجری دورهمی درباره شایعه پولدار بودن همسر نیوشا ضیغمی از او سوال کرد که گفت:ما زندگی غیر معمولی نداریم اما زندگی ما در رفاه کامل است . من شایعات زیادی درباره همسرم میشنوم اما خیلی از آنها واقعیت ندارد. هرکس معیارهایی در زندگی دارد که براساس آنها انتخاب میکند و زندگی میکند اما همیشه به این معتقدم که پول خوشبختی نمی آورد.

بازیگر سریال در چشم باد درباره حضور هنرمندان در کرمانشاه صحبت کرد و معضل بچه های کار در جامعه گفت و درباره ستاره بودن در سینما صحبت کرد.

خبر مادر شدن نیوشا ضیغمی در دورهمی فاش شد

مهران مدیری درباره مادر شدن نیوشا ضیغمی پرسید که خنده و مکث این هنرمند جوان باعث شد تا مهران مدیری به مادرشدنش پی ببرد و نیوشا ضیغمی تایید کرد که قرار است مادر شود و مهران مدیری برای هر سه آنها آرزوی سلامتی و خوشحالی کرد.

در ادامه این گفتگو نیوشا ضیغمی از کارگردان های خوب کشورمان نام برد و از محمدحسین لطیفی و مسعود جعفری جوزانی به عنوان کارگردان های خوب کشورمان صحبت کرد.

بازیگر در چشم باد در بخشی از این گفتگو به همیشه رژیم بودنش اشاره کرد و از استعداد چاقی اش گفت و خاطره ای مهران مدیری و درسی که از این هنرمند کشورمان گرفته بود صحبت کرد و به حضورش در لوکیشن شبهای برره اشاره کرد.

ضیغمی در پایان، با بیان خاطره ای از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی «شب های برره» از راز چند ساله مهران مدیری پرده برداری کرد و گفت: اوایل شروع بازیگری ام بود که به پشت صحنه سریال «شب های برره» آمدم. در آن مجموعه یک مسئول تدارک داشتید که در حال آماده کردن جهیزیه دخترش بود. آن موقع شما آقای مدیری، بدون اینکه من را بشناسید، من را واسطه کمک خود به آن مرد کردید و به من گفتید به کسی نگویم. من این را امشب بیان کردم، چون درس بزرگی از شما گرفتم.

در بخش پایانی برنامه نیوشا ضیغمی یک جای قلم نقره که متعلق به پدرش بود را به موزه دورهمی هدیه داد.

آیا نیوشا ضیغمی هم از همسرش طلاق گرفته است؟ صبحانه لاکچری نیوشا ضیغمی و همسرش +عکس نیوشا ضیغمی قبل از عمل جراحی زیبایی +عکس بدون آرایش نیوشا ضیغمی: خیلی ها پول ندارند، اما خوشبخت هستند على دایى در گالرى جواهرات همسر نیوشا ضیغمى +عکس ماجرای ازدواج عاشقانه نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولادخان + عکس تیپ زیبای نیوشا ضیغمی و همسرش در جشنواره مسکو + عکس نیوشا ضیغمی ،از بچه دار شدن تا علاقه به شهرت و خرید! +عکس آرش پولاد خان ، همسر نیوشا ضیغمی کارآفرین برتر شد + عکس واکنش نیوشا ضیغمی و اسید پاشی های اخیر
گفتگو جالب با نیوشا ضیغمی در برنامه دورهمی مهران مدیری +عکس