مجله بانوان

/

آشپزی

/

طرز تهیه مینی کیک خرمالو

[ پخت مینی کیک خرمالو, طرز تهیه مینی کیک خرمالو, مینی کیک خرمالو, طرز تهیه کیک خرمالو, مواد لازم برای تهیه مینی کیک خرمالو, نحوه پخت مینی کیک خرمالو, سایت آشپزی, آموزش آشپزی, مواد لازم برای تهیه کیک خرمالو, طرز پخت مینی کیک خرمالو, مینی کیک خرمالو طرز تهیه مینی کیک خرمالو پخت مینی کیک خرمالو, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

پخت مینی کیک خرمالو,طرز پخت مینی کیک خرمال

پخت مینی کیک خرمالو، عصرانه خوشمزه پاییزی

مینی کیک خرمالو یک کیک خیلی خوشمزه و مناسب برای عصرونه و کنار یک چایی است، که می توانید بعد از ظهر فوق العاده ای را با عطر خرمالو تجربه کنید.

مواد لازم برای تهیه مینی کیک خرمالو :

آرد 300 گرم
بکینگ پودر 2 قاشق چایخوری
روغن مایع سه چهارم پیمانه
شکر 250 گرم
تخم مرغ 3 عدد
جوز هندی (رنده شده) یک هشتم قاشق چایخوری
دارچین یک هشتم قاشق چایخوری
گردو (خردشده) 50 گرم
خرمالو یک پیمانه

مواد لازم رویه:

پنیر خامه ای 100 گرم
عسل یک قاشق چایخوری
آب پرتقال یک قاشق سوپخوری

طرز تهیه مینی کیک خرمالو :

تخم مرغ ها و شکر را با دور متوسط همزن برقی بزنید تا سبک شود. سپس روغن مایع را افزوده و خوب مخلوط کنید. خرمالو بدون پوست و له شده را اضافه کرده و پس از مخلوط شدن همزن را خاموش کرده و مخلوط آرد، بکینگ پودر، جوز هندی و دارچین را افزوده و با لیسک هم بزنید.

گردو خردشده را نیز اضافه کرده و مواد آماده را در مینی مافین چرب شده ریخته و در فر از پیش گرم شده با دمای 170 درجه سانتی گراد به مدت 35 تا 40 دقیقه قرار دهید.

پس از خارج کردن قالب از فر، کیک ها را 15 دقیقه داخل قالب خنک کرده سپس روی توری فلزی قرار داده تا کاملا خنک شود، پس از کامل خنک شدن کیک آن را با کرم آماده پوشش داده و در صورت تمایل با مشکلات تزیین کند.

طرز تهیه کرم پنیری:

پنیر خامه ای را با همزن برقی بزنید تا صاف و یکدست شود. سپس عسل و آب پرتقال را اضافه کرده و پس از خوب مخلوط شدن کرم آماده است.

منبع : ماهنامه کیک و شیرینی - bartarinha.ir