مجله بانوان

/

اخبار

/

هومن سیدی دوباره ازدواج کرد عکس همسر دوم و جدیدش

[ اخبار داغ, همسر هومن سیدی, همسر بیتا اصلانی, همسر آزاده صمدی, طلاق آزاده صمدی, بیوگرافی هومن سیدی, بیوگرافی بیتا اصلانی, اینستاگرام هومن سیدی, ازدواج مجدد بازیگران, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

هومن سیدی دوباره ازدواج کرد +عکس همسر دوم و جدیدش
همسر جدید هومن سیدی کیست؟ اسم دختر هومن سیدی چیست؟ ازدواج مجدد هومن سیدی

صبح امروز عکسی در صفحه حامد بهداد از هومن سیدی و دخترش منتشر گردید که کاربران کنجکاو به صفحه هومن سیدی هجوم بردند و صحت این ماجرا را جویا شدند و اینکه از وی خواستند که در این مورد توضیحات را ارائه دهد.

همسر هومن سیدی همسر بیتا اصلانی همسر آزاده صمدی طلاق آزاده صمدی بیوگرافی هومن سیدی بیوگرافی بیتا اصلانی اینستاگرام هومن سیدی ازدواج مجدد بازیگران

هومن سیدی ساعاتی بعد با انتشار عکسی از همسر جدیدش و دخترش که اسم نیل را برای او انتخاب کرده است به این حواشی پایان داد و نوشت :

دوستان عزیز و محترم

همیشه تلاش کردم به شما مردم نازنین احترام بگذارم و چیزی غیر از احترام از شما دریافت نکردم.همیشه تلاش کردم وارد حاشیه نشم اما ظاهرا این شغل بدون حاشیه بی معنیه.میخواستم توضیح ندم چرا که فکر میکردم زندگی خصوصی بنده برای کسی جذاب نیست .

دو مطلب بود که فکر کردم باید درباره اش حرف بزنم تا سوال های بی شمار شما رفقا پایان بگیره.

یک:از همه شما فن پیج ها که تو این مدت تلاش کردید.تا من رو حمایت کنید صمیمانه ممنونم و دستتون رو میبوسم اما حقیقتا از دنبال کردن خودم هیچ لذتی نمیبرم و احساس بدی نسبت به خودم و پیرامونم پیدا کردم.
من یه بازیگر بسیار ساده ام که برای رشدش تلاش میکنه و مثل همه شما زندگی شخصی خودش رو داره.
پس من راضی به هیچ گونه وقت گذاشتنی از طرف کسی نیستم و ازتون تمنا دارم،خودِ با ارزشتون رو صرف زندگی و آینده پُر اهمیتتون بکنید.

دوم:وقتی با خانواده سه نفر کوچکم و دوستان صمیمی،برای گذروندن ساعتی به کافه ای رفتیم حامد بهداد عزیز عکسی رو از من و دختر نازنینم منتشر کرد که هیاهوی به پا شد.

حقیقتا نمیدونستم که باید لحظه به لحظه زندگیم رو به همه توضیح بدم،همانطور که شما نمیدید.

به هر حال  روایت بنده از زندگی خصوصیم رو فقط به دلیل احترام به مخاطب تلقی میکنم و توضیح خواهم داد.مدتی است خانواده کوچکی رو تشکیل دادم و کمتر از یک سال که خدا به من و همسر نازنینم فرزندی هدیه کرده. باشد که تمام کودکان این سرزمین از دعای خیر مردمان سربلند بمانند.

همسر هومن سیدی همسر بیتا اصلانی همسر آزاده صمدی طلاق آزاده صمدی بیوگرافی هومن سیدی بیوگرافی بیتا اصلانی اینستاگرام هومن سیدی ازدواج مجدد بازیگران

عکس بیتا اصلانی همسر جدید هومن سیدی و نیل دختر هومن سیدی عکس دیدنی از دختر “هومن سیدی” و “آزاده صمدی” + بیوگرافی طلاق آزاده صمدی از همسرش هومن سیدی + مصاحبه و عکس گفتگوی صریح با آزاده صمدی بعد از طلاق از هومن سیدی آزاده صمدی: مسئولان سینمایی انعطاف بیشتری از خود نشان بدهند آزاده صمدی مهمان برنامه دورهمی شبکه نسیم +عکس آزاده صمدی و همسر سابقش در سریال سی امین روز +عکس فریبا نادری ازدواج مجدد کرد +عکس همسر دومش و جدیدش متن کنایه آمیز هومن سیدی برای هانیه توسلی +عکس دیدار شهاب حسینی ،مهناز افشار ، مهتاب کرامتی و هنرمندان معروف با حسن روحانی + عکس بهاره رهنما دوباره ازدواج کرد +عکس عروسی و همسر دومش
هومن سیدی دوباره ازدواج کرد +عکس همسر دوم و جدیدش