مجله بانوان

/

مد

/

نکاتی برای پوشش شلوار پاچه گشاد

[ پوشیدن شلوار پاچه گشاد, پوشش شلوار پاچه گشاد, شلوار پاچه گشاد, اصول پوشش شلوار پاچه گشاد, نکته هایی برای پوشیدن شلوار پاچه گشاد, شیوه پوشیدن شلوار پاچه گشاد, راهنمای پوشیدن شلوار پاچه گشاد, پوشیدن لباس با شلوار پاچه گشاد, نحوه پوشیدن شلوار پاچه گشاد, شلوار پاچه گشاد پوشش شلوار پاچه گشاد پوشیدن شلوار پاچه گشاد, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

پوشیدن شلوار پاچه گشاد,نحوه پوشیدن شلوار پاچه گشاد

هنگام خرید شلوار های پاچه گشاد باید از زانو به بالا کاملا اندازه و مناسب باشد

چه کسانی شلوار پاچه گشاد بپوشند؟

• شلوارهای پاچه گشاد از زانو به پایین گشاد می شوند و ظاهر آن شبیه به قیف است. این شلوار از کمر تا زانو تنگ است. این نوع شلوار را باید کمی پایین تر از محل طبیعی کمر نگه دارید و نباید چندان تنگ و چسبان باشد. این مدل شلوار تقریبا برای همه مناسب است اما افراد لاغر و بلندقد بهتر است به دنبال شلوارهای فاق بلند باشند. کسانی هم که پایین تنه درشت تری دارند بهتر است به دنبال شلواری باشند که کاملا قالب پاهایشان باشد.

• هنگام خرید توجه کنید شلوار های پاچه گشاد باید از زانو به بالا کاملا اندازه و مناسب باشد و از زانو به پایین گشادتر شود. قد آن نیز باید کاملا با زمین مماس باشد و کاملا روی پاهای شما را بپوشاند یا روی کفش بیاید، قد شلوار نباید به گونه ای باشد که جلوی شلوار تا بخورد و صاف نباشد.

با شلوار پاچه گشاد چى بپوشیم؟

اگر با این شلوار یک بلوز ابریشمی با آستین پرنسسی (کمی پف دار) یا یک بلوز آستین کوتاه یا دکلته بپوشید واقعا برازنده می شوید البته یک کمربند زیبا نیز می تواند بر زیبایی شما بیفزاید. برای کفش نیز بهتر است که یک کفش پاشنه بلند اسپرت (مثلا پاشنه یکسره) را انتخاب کنید.

گردآوری : بخش مد