مجله بانوان

/

بازیگران

/

بیوگرافی عارف لرستانی عکسهای عارف لرستانی و همسرش

[ علت فوت عارف لرستانی, عکس همسر عارف لرستانی, عکس فرزندان عارف لرستانی, عارف لرستانی, تشییع جنازه عارف لرستانی, بیوگرافی عارف لرستانی, الهام ناصری همسر عارف لرستانی, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

بیوگرافی عارف لرستانی | عکسهای عارف لرستانی و همسرش
عارف لرستانی خبر فوت عارف لرستانی :

عارف لرستانی بازیگر طنز کشورمان درگذشت

عارف لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون که بیشتر او را با آثار مهران مدیری میشناسیم در سن ٤٥ سالگی درگذشت.

عارف لرستانی بازیگر جوان و باسابقه سینمای ایران که در مجموعه های طنز شناخته شد شب گذشته به دلیل ایست قلبی در خواب درگذشت.

سپند امیرسلیمانی در این رابطه گفت:متاسفانه این خبر درست است و همه در شوک هستیم. این خبر را از همسر این بازیگر جویا شدیم که متاسفانه خبر درگذشت این بازیگر صحت دارد.

عارف لرستانی متولد 15 بهمن 1350 در کرمانشاه، بازیگر تئاتر و تلویزیون بود که با مجموعه جنگ 77 به کارگردانی مهران مدیری پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس از آن در چندین مجموعه دیگر از جمله قهوه تلخ با او همکاری کرد.

بیوگرافی عارف لرستانی :

عارف لرستانی (زاده 15 بهمن 1350–26 فروردین 1396) در کرمانشاه ، بازیگر تئاتر و تلویزیون ایران بود. با مجموعه جنگ 77 به کارگردانی مهران مدیری پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس از آن در چندین مجموعه دیگر از جمله قهوه تلخ با او همکاری کرد. او در تاریخ شنبه 26 فروردین 1396براثر ایست قلبی درگذشت.

تلویزیون

در حاشیه (1393)
کوچه مروارید (1393)
شوخی کردم (1392)
ویلای من (1391)
قهوه تلخ (1389)
مرد دوهزارچهره (1388)
خسته دلان
90 شب
ببخشید شما
جنگ 77 (1376)

سینما

شام عروسی (1384)
انتخاب (1383)
معادله (1382)
مانی و ندا (1379)

ماجرای ازدواج عارف لرستانی و همسرش الهام ناصری

عارف لرستانی

ماجرای ازدواجش از این قرار بود که در یک مهمانی خانوادگی از آشنایان و دوستان دور ، خانمش را می بیند و می گوید :من در آن مهمانی او را دیدم و باهم کمی درباره ی مسائل کاری صحبت کردیم .

چند وقت بعد ، دوستانم بخاطر سفر کاریشان می خواستند به ژاپن سفر کنند که من داوطلب شدم تا سوالاتی که برای این سفر می خواهند از سفارت ژاپن بپرسند ، من این کار را برایشان انجام دهم.

و از آنجایی که می دانستم خانمم در سفارت ژاپن کار می کند ، فرصت را مناسب دیدم و به او زنگ زدم و او هم با دقت تمام به همه ی سوالاتم پاسخ داد . در نهایت همین تماس تلفنی باعث شد تا تماس تلفنی های دیگری بین ما رد و بدل شود و منجر به ازدواج ما شد .

خود خانم آقای لرستانی می گوید :از آنجایی که زندگی اطرافیانم را می دیدم که چگونه ازدواج هایی داشته اند کمی از ازدواج ترسیده شده بودم و به دنبال شخصی می گشتم که باسواد و دارای اطلاعات بالایی باشد و همچنین مسئولیت پذیر هم باشد که همه ی این سفات را درون عارف پیدا کردم و چون از آنجایی که من اهل کتاب خواندن هستم و به دنبال مردی بودم که مانند خودم باشد ، خوشبختانه عارف هم اهل کتاب بود و در همه ی زمینه های ورزشی ، تاریخی ، بازیگری و ادبیان و دین اطلاعات زیادی داشت .

به همین خاطر وقتی به من زنگ زد و از من خواست تا با پدر و مادرم صحبت کنم و از آنها وقت خواستگاری را بگیرم ، خیلی خوشحال شدم و این لحظه یکی از بهترین لحظات زندگی من بود .

و این چنین بود که من با عارف ازدواج کردم .

عکسهای عارف لرستانی :

عارف لرستانی

عارف لرستانی

عارف لرستانی

عارف لرستانی

عارف لرستانی

الهام ناصری همسر عارف لرستانی بیوگرافی عارف لرستانی تشییع جنازه عارف لرستانی عارف لرستانی عکس فرزندان عارف لرستانی عکس همسر عارف لرستانی علت فوت عارف لرستانی


بیوگرافی عارف لرستانی | عکسهای عارف لرستانی و همسرش