مجله بانوان

/

بازیگران

/

آنجلینا جولی در انیمیشن ایوان بی نظیر صداپیشگی خواهد کرد

[ The One and Only Ivanآنجلینا جولیانیمیشن The One and Only Ivanایوان بی‌نظیر, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

آنجلینا جولی نیز به جمع صداپیشگان انیمیشن «ایوان بی نظیر» (The One and Only Ivan) اضافه شد. این انیمیشن قراراست توسط کمپانی دیزنی و بر اساس کتابی از کاترین اپلگیت (مصور سازی توسط پاتریشیا کاستلو) ساخته شود.

این دومین نقشی است جولی در این پروژه ایفا خواهد کرد؛ چراکه او و آلیسون شیرمور هر دو تهیه کننده این اثر نیز هستند. تیا شِراک نیز وظیفه کارگردانی را به عهده دارد؛ از آثار قبلی وی می توان به اقتباس سینمایی رمان «من پیش از تو» (Me Before You) اشاره کرد که در سال 2016 با نقش آفرینی بازیگرانی چون امیلیا کلارک و سم کلفلین اکران شد.

کتاب «ایوان بی نظیر» داستان یک گوریل پشت نقره ای به نام ایوان را روایت می کند که همراه با فیل کوچکی به نام استلا (آنجلینا جولی)، و یک سگ ولگرد به نام باب در قفسی که در یک مرکز خرید بزرگ قرار دارد روزگار می گذراند. ایوان زندگی قبل از قفس را فراموش کرده است، ولی آمدن استلا و مراقبت کردن از او باعث می شود تا ایوان رفته رفته گذشته اش را به یاد بیاورد و برای فرار از دست صاحبش نقشه ی زیرکانه بکشد…

 یکی از شخصیت های اصلی داستان دختر سرایدار است که به فرار ایوان و استلا کمک فراوانی می کند، ولی هنوز کسی برای صداپیشگی او انتخاب نشده است.

آنجلینا جولی تاکنون در آثار زیادی به صداپیشگی پرداخته که از مهم ترین آن ها می توان به «پاندای کنگفوکار» (Kung Fu Panda) و «داستان کوسه» (Shark Tale) اشاره کرد.


آنجلینا جولی در انیمیشن «ایوان بی نظیر» صداپیشگی خواهد کرد