مجله بانوان

/

بازیگران

/

پایان دنیا را در تریلر جدید Justice League تماشا کنید

[ بتمنتریلر جدید Justice Leagueتریلر فیلم Justice Leagueجاستیس لیگسوپرمنفیلم Justice League, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

یک ماه با اکران فیلم Justice League فاصله داریم؛ فیلمی که تعداد بیشماری از طرفداران ابرقهرمان ها و کمیک بوک ها سال هاست در آرزوی دیدن آن هستند. حالا کمپانی برادران وانر برای مشتاق کردن بیشتر این افراد تریلر دیگری از فیلم منتشر نموده که می توانید آن را در ادامه مشاهده کنید.

در این فیلم بازیگرانی چون «بن افلک» (بتمن)، «گَل گَدوت» (واندر وومن)، «ازرا میلر» (فلش)، «ری فیشر» (سایبورگ)، و «هنری کویل» (سوپرمن) به ایفای نقش می پردازند.

ویدئویی که در پایین مشاهده می ‎کنید، چهارمین تریلری است که برای Justice League منتشر شده که نشان می دهد برادران وانر در بخش تبلیغاتی برای این فیلم چیزی کم نگذاشته اند (زمان انتشار اولین تریلر به جولای 2016 در کامیک کان سن دیگو باز می گردد).

این تریلر برای اولین بار موضوع مرگ «سوپرمن» را پیش می کشد و «هنری کویل» را از طریق رویای «لوئیس لین» (ایمی آدامز) به مخاطب نشان می دهد. بعد از آن «بتمن» را می بینیم که از رویایی که از پایان دنیا داشته صحبت می کند؛ « واندر وومن» می گوید این رویا مربوط به حمله ی بیگانگان است، ولی «بروس وین» پاسخ می دهد:«فکر می کنم [معنی این رویا] یه چیز بیشتره، یه چیز تاریک تر.»

«زک اسنایدر» به دلیل مرگ دخترش در ماه مارچ مجبور شد پروژه را رها کند، ولی کارگردانی بخش اعظم این فیلم توسط او انجام شده بود. بنابراین «جاس ویدون» به جای وی روی صندلی کارگردان نشست تا روی فیلمبرداری صحنه های باقی مانده و مراحل پس تولید نظارت کند.

فیلم Justice League جمعه، 26 آبان 1396 در سینماها آمریکای شمالی اکران خواهد شد.


پایان دنیا را در تریلر جدید Justice League تماشا کنید