مجله بانوان

/

بازیگران

/

قسمت نهم مجموعه ی سریع و خشن تا بهار سال 2020 اکران نخواهد شد

[ سریع و خشن 9فیلم Fast and Furiousقسمت نهم Fast and Furiousقسمت نهم سریع و خشنمجموعه سریع و خشن, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

کمپانی یونیورسال اعلام کرده است که تاریخ اکران نهمین قسمت از مجموعه ی پر فروش «سریع و خشن» (Fast and Furious) یک سال به تعویق افتاده است؛ بنابراین طرفداران این مجموعه باید تا بهار سال 2020 منتظر بمانند.

«سریع و خشن 9» که هنوز کارگردانی برای آن انتخاب نشده است، قرار بود در نوزدهم آپریل سال 2019 (30 فروردین 1398) اکران شود؛ اما اکنون تاریخ اکران آن به دهم آپریل سال 2020 (22 فروردین 1399) موکول شده است. بر اساس گزارشات منتشر شده حضور «وین دیزل» در این فیلم قطعیست و احتمال می رود بسیاری از بازیگران اصلی مجموعه مانند «دواین جانسون» نیز در آینده به صورت رسمی به جمع بازیگران این فیلم اضافه شوند.

اوایل سال میلادی جاری، قسمت هشتم این مجموعه (Fate of the Furious) با کسب 538 میلیون دلار رکورد بهترین افتتاحیه ی یک فیلم را شکست و در سطح جهانی فروشی معادل با 1 میلیارد و 238 میلیون دلار داشت. این میزان فروش آنقدر سازندگان را خوشحال کرده که آن ها تصمیم گرفته اند علاوه بر قسمت نهم، تاریخ اکرانی برای قسمت دهم نیز مشخص کنند: دوم آپریل 2021، مصادف با 13 فروردین 1400 !!!

علاوه بر این، یونیورسال قصد ساخت یک اسپین آف از این مجموعه را هم دارد که احتمالا در سال 2019 اکران خواهد شد؛ گفته می شود در این اسپین آف کاراکترهای «جیسون استاتهام» و «دواین جانسون» نقش اصلی خواهند بود.


قسمت نهم مجموعه ی «سریع و خشن» تا بهار سال 2020 اکران نخواهد شد