مجله بانوان

/

اخبار

/

حیوان خانگی وحشتناک و عجیب مهران مدیری فیلم

[ جالب و خواندنی, مصاحبه بازیگران, فیلم جدید مهران مدیری, خانواده مهران مدیری, بیوگرافی مهران مدیری, اینستاگرام مهران مدیری, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

حیوان خانگی وحشتناک و عجیب مهران مدیری +فیلم

مهران مدیری درباره مار پیتون دومتر و بیست سانتی که به عنوان حیوان خانگی خود 11 سال است که از ان نگهداری می کند ، صحبتهای جالبی کرده که در ادامه خواهید شنید.

مهران مدیری در این برنامه که دوشنبه شب ششم شهریورماه در پردیس سینمایی کوروش برگزار و به صورت زنده پخش شد، به پرسش هایی پیرامون زندگی شخصی اش پاسخ داد.

او در بخشی از این گفتگو عنوان کرد: 11 سال است که از یک مار نگهداری می کنم. وقتی پیش خودم آوردم 6 ماهه اش بود و الان 2 متر و 20 است. آزاد است و خودش شب ها سرجایش می خوابد، خودم حمامش می برم و … خلاصه دنگ و فنگ زیاد دارد. این همان ماری است که در همیشه پای یک زن در میان است هم او را دیدید.

عکس های مهران مدیری در پشت صحنه فیلم همیشه پای یک زن در میان است

 مصاحبه بازیگران فیلم جدید مهران مدیری خانواده مهران مدیری بیوگرافی مهران مدیری اینستاگرام مهران مدیری

مهران مدیری برای همیشه از تلویزیون خداحافظی کرد +عکس فرهاد و شهرزاد پسر و دختر مهران مدیری +عکس و بیوگرافی بادیگاردهای باورنکردنی مهران مدیری در مشهد +عکس قیافه مهران مدیری در کودکی چه شکلی بود؟ + عکس مهران مدیری و ماشین گرانقیمتش توسط عکاسان شکار شد +عکس ضرر 1500 میلیاردی مهران مدیری/ شوک به مجری دورهمی دستمزد 300 میلیونی مهران مدیری برای هر قسمت «دورهمی»؟! سر مهران مدیری هم تراشیده شد “مهران مدیری” با امید خواننده لس آنجلسی برادر از آب درآمدند! اکبر عبدی: فیلم مهران مدیری فوق العاده زشت و بد بود / «خندوانه» در اندازه رامبد جوان نیست
حیوان خانگی وحشتناک و عجیب مهران مدیری +فیلم