مجله بانوان

/

مد

/

لباس شب تان را به سبک نیکول کیدمن ست کنید

[ ست لباس شب نیکول کیدمن, ست لباس شب به سبک نیکول کیدمن, لباس شب نیکول کیدمن, لباس مجلسی نیکول کیدمن, شیک ترین ست های لباس شب نیکول کیدمن, لباس های مجلسی نیکول کیدمن, ست کردن لباس مجلسی به سبک نیکول کیدمن, مدل لباس های نیکول کیدمن, ست کردن لباس شب به سبک نیکول کیدمن, جدیدترین لباس های نیکول کیدمن, مدل لباس شب نیکول کیدمن, لباس شب نیکول کیدمن ست لباس شب به سبک نیکول کیدمن ست لباس شب نیکول کیدمن, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

نیکول کیدمن Nicole Kidman یکی از زنان زیبا و خوش پوش هالیوودی است که طرفداران بسیاری دارد. در این مقاله ست کردن لباس شب به سبک این بازیگر زیبای هالیوودی را گردآوری کرده ایم.

نیکول ماری کیدمن Nicole Mary Kidman، متولد 20 ژوئن 1967 بازیگر و خواننده آمریکایی-استرالیایی است.

وی در سال 1989 با بازی در فیلم سکوت قبرستانی به شهرت رسید. کیدمن کارنامهٔ هنری خود را در دههٔ 90 در کنار همسر سابقش تام کروز ارتقاء بخشید. وی در سال 1995 به خاطر نقش آفرینی در فیلم به خاطرش مردن مورد تحسین بسیار واقع شد و توانست جوایزی از جمله گلدن گلوب و جایزه امپایر و انجمن منتقدان فیلم لندن را بدست آورد. پس از آن با بازی در فیلم هایی همچون چشمان کاملاً بسته و دیگران و مولن روژ! توجه بسیاری را به خود جلب کرد و مورد ستایش همگان قرار گرفت.

وی در سال 2002 به خاطر بازی خیره کننده و درخشانش در فیلم ساعت ها مورد ستایش قرار گرفت و توانست جایزهٔ اسکار بهترین بازیگر زن، گلدن گلوب و بفتا را بدست آورد. کیدمن در این فیلم نقش ویرجینیا وولف رمان نویس انگلیسی را ایفا کرد که دچار بیماری روانی بود.

بعد از آن با بازی در فیلم هایی همچون کوهستان سرد و تولد به موفقیت هایش ادامه داد و تحسین های زیادی را دریافت کرد. در سال 2010 به واسطهٔ بازی خوبش در فیلم لانه خرگوش توانست نامزدی اسکار دیگری را بدست آورد.

ست لباس شب نیکول کیدمن,مدل لباس شب نیکول کیدمن

لباس شب نیکول کیدمن,ست لباس شب به سبک نیکول کیدمن

ست کردن لباس شب به سبک نیکول کیدمن

جدیدترین لباس های نیکول کیدمن, ست کردن لباس شب به سبک نیکول کیدمن

مدل لباس های نیکول کیدمن, ست کردن لباس مجلسی به سبک نیکول کیدمن

ست لباس شب نیکول کیدمن

مدل لباس شب نیکول کیدمن, لباس های مجلسی نیکول کیدمن

ست لباس شب به سبک نیکول کیدمن, ست لباس شب نیکول کیدمن

ست کردن لباس شب به سبک نیکول کیدمن

لباس مجلسی نیکول کیدمن, جدیدترین لباس های نیکول کیدمن

ست کردن لباس شب به سبک نیکول کیدمن, مدل لباس های نیکول کیدمن

شیک ترین ست های لباس شب نیکول کیدمن

مدل لباس های نیکول کیدمن,ست لباس شب به سبک نیکول کیدمن

لباس های مجلسی نیکول کیدمن

منبع : seemorgh.com