مجله بانوان

/

بازیگران

/

تام هنکس و ویل اسمیت به دامبو می پیوندند

[ تام هنکستیم برتوندامبودیزنیسینمافرهنگ و هنرویل اسمیت, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

کارگردانی اقتباس جدید دیزنی از انیمیشن کلاسیک «دامبو» را تیم برتون بر عهده گرفته است.

فیلم جدید دامبو فیل کوچک پرنده، با کارگردانی تیم برتون حالا به دنبال بازیگرانی برای نقش های اصلی می گردد. به نظر می رسد که این فیلم ترکیبی از تکنیک CGI و اجرای زنده باشد. البته این که تیم برتون کارگردان خوبی برای این فیلم هست یا نه، موضوعی است که تا فیلم را نبینیم نمی توانیم نظری بدهیم!

اما موفقیت فیلم بستگی زیادی به بازیگران آن خواهد داشت. به همین دلیل دیزنی در پی جذب دو بازیگر بسیار شناخته شده برای بازی در شخصیت های کلیدی فیلم است.

ویل اسمیت یکی از این بازیگران است که دیزنی سعی دارد او را جذب این فیلم کند. اما مشکل اینجاست که شروع فیلم برداری «پسران بد3» همزمان با شروع فیلم برداری دامبو است و اگر ویل اسمیت بازی در فیلم دامبو را قبول کند، تاریخ اکران پسران بد3 عقب می افتد.

اما ستاره دیگری که دیزنی در نظر دارد تام هنکس است. به گفته بعضی گزارش ها، دیزنی برای تام هنکس نقش منفی اصلی فیلم را در نظر گرفته، اما مشخص نیست که او این نقش را قبول می کند یا نه. او باید بین دو فیلم دامبو و «سگ خاکستری» که فیلمی درام با تم جنگ جهانی دوم است، یکی را انتخاب کند.

دامبو داستان بچه فیلی با گوش های نامتناسب بزرگ که در سیرک متولد می شود، یکی از انیمیشن های کلاسیک دیزنی است. در چند سال گذشته کمپانی دیزنی انیمیشن های زیادی را به فیلم تبدیل کرده که از میان آن ها می توان به سیندرلا، دیو و دلبر و کتاب جنگل اشاره کرد. یکی از جدیدترین فیلم هایی که دیزنی ساخت آن را تایید کرده، فیلمی بر اساس انیمیشن محبوب «شیرشاه» است.


تام هنکس و ویل اسمیت به دامبو می پیوندند؟