مجله بانوان

/

بازیگران

/

بیوگرافی و عکسهای بهرام افشاری بازیگر نقش هرمز سریال علی البدل

[ همسر بهرام افشاری, بهرام افشاری بازیگر نقش قد بلند سریال علل البدل, بهرام افشاری بازیگر نقش انتظامات سریال علل البدل, بهرام افشاری بازیگر, بهرام افشاری, اینستاگرام بهرام افشاری, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

بیوگرافی و عکسهای بهرام افشاری بازیگر نقش هرمز سریال علی البدل

در این مطلب میتوانید بیوگرافی کامل و عکسهای کامل بهرام افشاری بازیگر سریال علی البدل را ببینید

بهرام افشاری بازیگر

بهرام افشاری بازیگر سینما و تلویزیون متولد سال 1366 در شهر همدان می باشد و هم اکنون 30 سال سن دارد.
وی از سال 82 کار آماتور را شروع کرد و از سال 88 به تهران آمد و خودش گفته است که افتخار این رو داشتم که شاگرد استاد سمندریان باشم و بعد از آن وارد بدنه حرفه ای تئاتر شدم منتها چون بیشتر دغدغه من حوزه تئاتر بود زیاد تمایل فعالیت در سینما و تلویزیون رو نداشتم اما بصورت جدی از سال 92 با کار آقای درمشیان در و بعد از آن هم با آقای جوزانی در فیلم ایران برگر بازیگری را شروع نمود.


البته وی پیش از این نقش کوتاهی در سریال پایتخت 2 نیز داشت. البته وی امسال در جشنواره فجر در فیلم کارگر ساده نیازمندیم به کارگردانی منوچهر هادی حضور داشت و در سریال علی البدل نیز که نوروز 96 پخش میگردد در نقش هرمز حضور دراد. بهرام افشاری ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

بهرام افشاری بازیگر

وی قد بلندترین بازیگر ایران می باشد! او در این خصوص گفته است : «اگر بخواهم از دیدگاه خودم بگویم من این فیزیک بدنی را یک امتیاز می دانم. شاید این قدبلند برای هر نقشی خوب نباشد اما سلیقه خودم هم نیست که در همه کانال ها و سریال ها باشم. بیشتر به درد نقش های خاص و تجربه های خاص می خورم که متفاوت تر از کارهای عامیانه است.»

فیلمهای بهرام افشاری :

عصبانی نیستم
لانتوری
ایران برگر
نیوکاسل
کارگر ساده نیازمندیم

سریالهای بهرام افشاری :

پایتخت 2
آسمان من (محمدرضا اهنج)
علی البدل (سیروس مقدم -1395)

بهرام افشاری بازیگر

بهرام افشاری در فیلم سینمایی لانتوری

بهرام افشاری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در ایام نوروز با مجموعه “علی البدل” به کارگردانی سیروس مقدم مهمان خانه ها شده است. او در گفت وگو با خبرنگار هنرآنلاین درباره فعالیت های خود بیان کرد: این روزها مشغول کار روی متنی هستم که نوشتم، یک طرح کامل هم دارم که روی آن نیز متمرکز هستم و فعلاً مشخص نیست به سراغ کدام کار بروم اما قصد دارم نیمه دوم سال 96 یک نمایش به روی صحنه ببرم.
وی با اشاره به این که مشغول بازی در مجموعه “پایتخت 5” است، ادامه داد: بسیاری از دوستان در مدیوم های مختلف پیشنهاد هایی دادند، ولی چون قراردادم با مجموعه “پایتخت 5” است و فیلم برداری آن به تعویق افتاده، کمی برنامه های من به هم ریخته است و منتظرم این سریال کلید بخورد تا زمان اتمام آن نیز مشخص شود و بعد نسبت به سایر کارها تصمیم بگیرم.

این بازیگر درباره سریال “علی البدل ” گفت: همیشه سعی می کنم به نحوی کار کنم که توضیحات را خود محصول ارائه دهد و نتیجه کار بگوید که خوب بوده یا نه؛ از آنجایی که همدانی هستم، تلاش کردم در این سریال کمی از آهنگ و لهجه شهر خودم استفاده کنم و دینی که نسبت به شهر خودم دارم را ایفا کنم.
“علی البدل” سریال خوش ساختی است و خوشحالم که در این سریال با بازیگران خوبی چون مهدی هاشمی، مهدی فخیم زاده، هادی کاظمی، محسن تنابنده و سایر دوستان همبازی بودم.

بهرام افشاری بازیگر

بهرام افشاری در کنار منوچهر هادی کارگردان فیلم سینمایی کارگر ساده نیازمندیم

افشاری درباره بازی در فیلم سینمایی “کارگر ساده نیازمندیم “ و دیده نشدن بازی او در جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: در فیلم “کارگر ساده نیازمندیم ” نقشی که ایفا کردم حاصل اعتماد منوچهر هادی و سرمایه گذار کار به من بود. یک فیلم کاملاً جدی که به اندازه خودش به شدت حرف برای گفتن دارد. من هم تمام تلاشم را کردم تا این شخصیت را عمیق نشان دهم، چراکه حرف های زیادی از نسل و جایگاه خودش در جامعه دارد که می خواهد بازگو کند. خوشبختانه زحمت و تلاشی که کشیده بودم، دیده شد. به این نگاه نمی کنم که از دید هیئت داوران نادیده گرفته شد، چراکه کاندید شدن یا نشدن یک اثر دلیل بر دیده شدن یا نشدن آن نیست. آن هایی که باید کار را ببینند، می بینند و از دید آن ها بازی من دور نمی ماند. من تلاش کردم بهترین بازی خودم را در حد خود نقش نشان دهم.
عمدتاً با اعتماد و فضایی که کارگردان ها در سینما برایم به وجود آوردند بازی کرده ام و فیلم های قابل دیدنی هم بودند. من نیز به عنوان بازیگر تلاش کردم شخصیت های متفاوتی را نشان دهم و این برایم خوشایند است. قبل از اختتامیه جشنواره هم مردم و منتقدان بازی من را مورد لطف خود قرار دادند و امیدوارم فضایی به وجود آید تا من آنچه در ذهن دارم بتوانم در سینما پیاده کنم.

وی در ادامه به اتفاقات سال 95 اشاره کرد و افزود: به لحاظ کاری سال خوبی بود و سعی کردم کیفیت را به کمیت ترجیح دهم، پیشنهاد ها زیاد بود، اما سعی کردم آثارم کیفیت و اتمسفر متفاوتی داشته باشند.
چه در تلویزیون، چه در تئاتر و چه در سینما همواره سعی کردم نقش ها متفاوت باشد، امیدوارم سال 96 نه تنها برای من، بلکه برای همه سال خوبی باشد. افشاری درباره فعالیت های خود در سال 96 نیز گفت: بسیاری از دوستان کارگردان لطف دارند و متن هایی برایم فرستادند، ولی دوست دارم تک کار باشم و بعد از “پایتخت” درست ترین انتخاب را داشته باشم. این بازیگر در خاتمه برای مردم این طور آرزو کرد: آرزو می کنم سال بهتری برای خودتان بسازید.

عکسهای اینستاگرام بهرام افشار :  (@bahramafshariofficial)

بهرام افشاری بازیگر

بهرام افشاری بازیگر

بهرام افشاری بازیگر

عکس بهرام افشار در کنار پدرش

بهرام افشاری بازیگر

بهرام افشاری بازیگر

بهرام افشاری بازیگر

اینستاگرام بهرام افشاری بهرام افشاری بهرام افشاری بازیگر بهرام افشاری بازیگر نقش انتظامات سریال علل البدل بهرام افشاری بازیگر نقش قد بلند سریال علل البدل همسر بهرام افشاری


بیوگرافی و عکسهای بهرام افشاری بازیگر نقش هرمز سریال علی البدل